Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Téma: Komentář k Emmy 2017

příspěvky 1 - 7 Napsat příspěvek
Pekne napsany :+
22349
Pekne napsany *:+*
0 0
reagovat
Bude ovšem zajímavý sledovat návrat Hry o trůny a jestli se i v tomhle new world order bude mít šanci znovu prosadit (nominace jsou jasné, výhry už si najednou nejsem tak jistý).

P. S. do půl hoďky na web přistanou i kompletní výsledky
22318
Bude ovšem zajímavý sledovat návrat Hry o trůny a jestli se i v tomhle new world order bude mít šanci znovu prosadit (nominace jsou jasné, výhry už si najednou nejsem tak jistý). P. S. do půl hoďky na web přistanou i kompletní výsledky
0 0
reagovat
No tak jsem si přečetl článek na Guardianu a je jasné, jak se letos určovali vítězové - kalifornská kulturní fronta se dostavila v jednom šiku aby to vytmavila prezidentovi. Všichni na pódiu při uvádění nebo při děkovačce brali jako svou občanskou povinost udělat alespoň jeden vtip na prezidenta.

Takže musela vyhrát Handmaid's Tale, protože Trump = totalita. Jako nebyl to špatný seriál, ale rozhodně ne to nejlepší v loňské sezoně. S cenami pro Big Little Lies celkem souhlasím, I když mě mrzí vynechání Mary Elizabeth za Fargo. Americans už nesleduju, ale opemenutí byť i nominace zamrzí.

Ale myslím, že nemá cenu ty jednotlivé kategorie nějak analyzovat. Hollywood je prostě proti Trumpovi, takže příští tři roky nebudou Oscary, Golden Globes a Emmy vyhrávat ti nejlepší, ale ti, kteří budou jako ve střediskové vesničce "nastavovat zrcadlo"
22317
No tak jsem si přečetl článek na Guardianu a je jasné, jak se letos určovali vítězové - kalifornská kulturní fronta se dostavila v jednom šiku aby to vytmavila prezidentovi. Všichni na pódiu při uvádění nebo při děkovačce brali jako svou občanskou povinost udělat alespoň jeden vtip na prezidenta. Takže musela vyhrát Handmaid's Tale, protože Trump = totalita. Jako nebyl to špatný seriál, ale rozhodně ne to nejlepší v loňské sezoně. S cenami pro Big Little Lies celkem souhlasím, I když mě mrzí vynechání Mary Elizabeth za Fargo. Americans už nesleduju, ale opemenutí byť i nominace zamrzí. Ale myslím, že nemá cenu ty jednotlivé kategorie nějak analyzovat. Hollywood je prostě proti Trumpovi, takže příští tři roky nebudou Oscary, Golden Globes a Emmy vyhrávat ti nejlepší, ale ti, kteří budou jako ve střediskové vesničce "nastavovat zrcadlo"
0 0
reagovat
F*ck it, za rok to píšu až po výsledcích :D ST i WW obojí úplně odignorovaný.
22316
F*ck it, za rok to píšu až po výsledcích *:D* ST i WW obojí úplně odignorovaný.
0 0
reagovat

do_Od

Že tě to překvapuje. Na emmy jsou vždycky nominované jen mainstreamove vysoce sledované seriály i přesto že kritici nenominované seriály mnohdy hodnotí mnohem, ale mnohem lépe např. ze současnosti zmiňovani Pozůstalí (ti měli vyhrát už s 2. sérií) a z minulosti Hannibal u kterého je fakt trestuhodné že za fenomenální a geniální 2.sérií (která se pyšní 100% pozitivních recenzí na rottenech s ratingem myslím 9,2), nedostal ani nominaci.
U mě ale kraluje série 3., která rovněž nedostala ani nominaci, přitom kritici byli radostí bez sebe.
A nenominovani Therouxe lze přirovnat k nenominovani Mikkelsona za Hanninala.
22312
Že tě to překvapuje. Na emmy jsou vždycky nominované jen mainstreamove vysoce sledované seriály i přesto že kritici nenominované seriály mnohdy hodnotí mnohem, ale mnohem lépe např. ze současnosti zmiňovani Pozůstalí (ti měli vyhrát už s 2. sérií) a z minulosti Hannibal u kterého je fakt trestuhodné že za fenomenální a geniální 2.sérií (která se pyšní 100% pozitivních recenzí na rottenech s ratingem myslím 9,2), nedostal ani nominaci. U mě ale kraluje série 3., která rovněž nedostala ani nominaci, přitom kritici byli radostí bez sebe. A nenominovani Therouxe lze přirovnat k nenominovani Mikkelsona za Hanninala.
do_Od
0 0
reagovat
Která to ovšem nakonec stejně nevyhrála. Věděl jsem o tom, nechtělo se mi to tam psát, pointa zůstává :/
22311
Která to ovšem nakonec stejně nevyhrála. Věděl jsem o tom, nechtělo se mi to tam psát, pointa zůstává :/
0 0
reagovat

Snubs

Pozůstalí mají jednu nominaci za hostující herečku v dramatu (Ana Dowd v sedmé epizodě).
22310
Pozůstalí mají jednu nominaci za hostující herečku v dramatu (Ana Dowd v sedmé epizodě).
Snubs
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se