Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Téma: Hra o trůny - motivy, zápletky a kontroverze

příspěvky 1 - 4 Napsat příspěvek
Hezký napsaný článek, a zajímavý pohled na seriál.
23922
Hezký napsaný článek, a zajímavý pohled na seriál.
0 0
reagovat

@OzyTheKing

Hele, měl jsi někdy psa? Ten taky někdy poslechne a někdy ne. :D

Za mě spokojenost. Vlastně to byla celkem svižná epizoda, kde se toho v rámci vztahů mezi postavama stalo docela dost — relativně vůči ostatním úvodním epizodám.

Jediná "nelogičnost" pro mě osobně byla trochu příliš snadný osvobození Yary. Na druhou stranu tam takhle Greyjoyové aspoň nebudou jen do počtu.
23916
Hele, měl jsi někdy psa? Ten taky někdy poslechne a někdy ne. *:D* [spoiler]Za mě spokojenost. Vlastně to byla celkem svižná epizoda, kde se toho v rámci vztahů mezi postavama stalo docela dost — relativně vůči ostatním úvodním epizodám. Jediná "nelogičnost" pro mě osobně byla trochu příliš snadný osvobození Yary. Na druhou stranu tam takhle Greyjoyové aspoň nebudou jen do počtu.[/spoiler]
@OzyTheKing
0 0
reagovat
Třeba měl Euron někde poblíž ostrovů nějaké zalesněné území, odkud mu mořské proudy doplavily dřevo (jako z tajgy na Island, kde z nich vikingové stavěli lodě).
Jenom doufám, že se na konci neobjeví hodní mrtví zelení duchové a nepřemožitelnou armádu porazí během chvíle, když se tak dlouho budovali záporací (porážka Voldemorta, porážka zla v Návratu krále,...). Ty propracované zápletky a řeči mi též chybí.
23915
Třeba měl Euron někde poblíž ostrovů nějaké zalesněné území, odkud mu mořské proudy doplavily dřevo (jako z tajgy na Island, kde z nich vikingové stavěli lodě). Jenom doufám, že se na konci neobjeví hodní mrtví zelení duchové a nepřemožitelnou armádu porazí během chvíle, když se tak dlouho budovali záporací (porážka Voldemorta, porážka zla v Návratu krále,...). Ty propracované zápletky a řeči mi též chybí.
0 0
reagovat
Nejvtipnější?
WTF? To asi budeš sám kdo si to myslí. Na jednu sérii je tak maximálně 5 dobrých vtipů (objektivně, subjektivně, tak 2, v 7. nebyl ani jeden). Díváš se vůbec na nějaké komediální seriály?

A k těm nelogičnostem přidávám Deanerysiny draky, kteří začali z hecu poslouchat.
23913
Nejvtipnější? WTF? To asi budeš sám kdo si to myslí. Na jednu sérii je tak maximálně 5 dobrých vtipů (objektivně, subjektivně, tak 2, v 7. nebyl ani jeden). Díváš se vůbec na nějaké komediální seriály? A k těm nelogičnostem přidávám Deanerysiny draky, kteří začali z hecu poslouchat.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2022.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se