Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Trailer: Poslední Expanze

příspěvky 1 - 2 Napsat příspěvek
Druhá půle páté řady se trochu rozpadla tvůrcům pod rukama, ale předpokládám, že na vinně můžou být vynucené přetáčky zapříčiněné aférkou Case Anvara. Snad teď, když je situace vyřešena (i když dost nešťastně), budou se moci opět soustředit na co nejkvalitnější převedení zápletky do televizní podoby. Osobně patří šestá kniha k mým nejoblíbenějším a to navzdory tomu, že zde v podstatě absentuje mimozemská linka. Vše ale vynahrazuje hutná a depresivní atmosféra nevyhnutelné kolize pásu a vnitřních planet, díky které vše působilo jaksi reálněji, než konflikty v prvních knihách a to včetně skvěle vymyšleného finále, které jak doufám přenesou co nejpřesněji do závěru seriálu.
To, že je šestá řada poslední, je smutné, zejména, když vím, co všechno by se přihodilo v dalších řadách, vycházejíc z posledních knih odehrávajících se s třicetiletým odstupem po šesté knize, na druhou stranu velký časový rozdíl, mezi šestou a sedmou knihou nabízí jedinečnou možnost, jak příběh víceméně uzavřít. Sice asi nevyřeší problém mimozemskou situaci, ale i tak.
Naděje však umírá poslední... třeba se pokračování dočkáme někdy v budoucnu. Poslední kniha vychází za cca týden a poslední novela příští rok.
255159
Druhá půle páté řady se trochu rozpadla tvůrcům pod rukama, ale předpokládám, že na vinně můžou být vynucené přetáčky zapříčiněné aférkou Case Anvara. Snad teď, když je situace vyřešena (i když dost nešťastně), budou se moci opět soustředit na co nejkvalitnější převedení zápletky do televizní podoby. Osobně patří šestá kniha k mým nejoblíbenějším a to navzdory tomu, že zde v podstatě absentuje mimozemská linka. Vše ale vynahrazuje hutná a depresivní atmosféra nevyhnutelné kolize pásu a vnitřních planet, díky které vše působilo jaksi reálněji, než konflikty v prvních knihách a to včetně skvěle vymyšleného finále, které jak doufám přenesou co nejpřesněji do závěru seriálu. To, že je šestá řada poslední, je smutné, zejména, když vím, co všechno by se přihodilo v dalších řadách, vycházejíc z posledních knih odehrávajících se s třicetiletým odstupem po šesté knize, na druhou stranu velký časový rozdíl, mezi šestou a sedmou knihou nabízí jedinečnou možnost, jak příběh víceméně uzavřít. Sice asi nevyřeší problém mimozemskou situaci, ale i tak. Naděje však umírá poslední... třeba se pokračování dočkáme někdy v budoucnu. Poslední kniha vychází za cca týden a poslední novela příští rok.
0 0
reagovat
Doufám v důstojné zakončení. Ačkoliv mě seriál stále hodně baví, první tři série jsou prostě někde jinde. 
255152
Doufám v důstojné zakončení. Ačkoliv mě seriál stále hodně baví, první tři série jsou prostě někde jinde. 
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2021.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se