Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Moon Knight: Recap druhé epizody

příspěvky 1 - 2 Napsat příspěvek
Moc mi to sedlo. Oscar Isaac je naprosto skvělý, v některých polohách mi připomněl i nového Jokera. Kamera je úchvatná. Jde vidět, že na efekty to není nic extra, ale jakmile se objeví ta maska velkýho ptáka zblízka, je to impozantní. Dobrý nápad je s digitálními postavami, které se pohybují ve stínech nebo rozostřené, nebo tam vůbec nejsou, ale přitom jsou. Baví mě další zasazení do mytologie a na Egypt se vyloženě těším. Jen teda ta Káhira vypadá reálně dost jinak, respektive bez střech, zdí, teras, minulý rok jsem tam byl, tak to vím :D 

Co se týká scénáře, zatím mě baví, že je to takové přímočaré. Já vlastně ani nic jiného od komiksové tvorby nečekám, kdo si myslí, že to bude jako Čekání na Godota, tak ať si najde jiný seriál. Komiks je o primitivním příběhu, jednotvárném ději, boji mezi padouchem a hrdinou. Jde jen o to, tomu dodat něco navíc, aby z toho ale zase nebyla černošská agitka jako Falcon. 
255499
Moc mi to sedlo. Oscar Isaac je naprosto skvělý, v některých polohách mi připomněl i nového Jokera. Kamera je úchvatná. Jde vidět, že na efekty to není nic extra, ale jakmile se objeví ta maska velkýho ptáka zblízka, je to impozantní. Dobrý nápad je s digitálními postavami, které se pohybují ve stínech nebo rozostřené, nebo tam vůbec nejsou, ale přitom jsou. Baví mě další zasazení do mytologie a na Egypt se vyloženě těším. Jen teda ta Káhira vypadá reálně dost jinak, respektive bez střech, zdí, teras, minulý rok jsem tam byl, tak to vím *:D*  Co se týká scénáře, zatím mě baví, že je to takové přímočaré. Já vlastně ani nic jiného od komiksové tvorby nečekám, kdo si myslí, že to bude jako Čekání na Godota, tak ať si najde jiný seriál. Komiks je o primitivním příběhu, jednotvárném ději, boji mezi padouchem a hrdinou. Jde jen o to, tomu dodat něco navíc, aby z toho ale zase nebyla černošská agitka jako Falcon. 
0 -1
reagovat
Je to fajn, takovy klasicky Marvel 5-6/10:D
255495
Je to fajn, takovy klasicky Marvel 5-6/10*:D*
1 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se