Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Televizní tipy - Vánoce 2022


ikona
Sam.Vimes
pohádkyprogramtipy
Jaký program chystají hlavní televizní stanice během svátků? 

Většina z nás si už vlastní filmový program dávno neřídí podle toho televizního, o Vánocích se mu ale přeci jen kvůli příbuzenstvu ještě částečně podrobíme. Tady máte výběr těch nejzajímavějších kousků, jež budou televizní stanice v následujících dnech nabízet, ať už jde o pohádky, jiné vánoční klasiky anebo blockbustery. Dáte si pohádky a rodinné filmy na Jedničce, Nově a Primě, Belmonda na Dvojce, dokumenty o Rolling Stones na Artu nebo akční blockbustery na Primě Cool?
(pozn.: ve výčtu vynecháváme další reprízy, jinak by seznam byl skoro trojnásobný)

ČTVRTEK 22.12.
Fantomas se zlobí – 20:00 – ČT2
Pretty Woman – 20:15 – Prima
Černí baroni – 21:45 – ČT1
Návrat sedmé roty – 21:45 – ČT2
Útěk z New Yorku – 22:00 – Prima Cool
Poslední samuraj – 23:25 – Nova Cinema                                                                                                                              

PÁTEK 23.12.
Cesta do Ameriky – 15:20 – Prima
Ladíme 2 – 18:00 – Nova Cinema
Fantomas kontra Scotland Yard – 20:00 – ČT2
Anděl Páně – 20:10 – ČT1
S tebou mě baví svět – Nova – 20:20
Na samotě u lesa – 21:45 – ČT1
Sedmá rota za úplňku – 21:45 – ČT2
Skála – 22:00 – Nova
Francouzská spojka – 23:00 – Prima Cool

SOBOTA 24.12.
Popelka – 6:00 – ČT1
Pyšná princezna – 7:40 – ČT1
Lotrando a Zubejda – 9:10 – ČT1
Vánoční koleda – 10:25 – ČT2
O princezně Jasněnce a létajícím ševci – 10:50 – ČT1
Jáchymě, hoď ho do stroje! – 10:55 – Televize Seznam
Vévodkyně – 12:00 – ČT2
Shrek – 12:25 – Nova
Tři bratři – 14:00 – Nova
Jak se budí princezny – 14:45 – Televize Seznam
Honza málem králem – 15:50 – Nova
Dařbuján a Pandrhola – 15:55 – Prima
S čerty nejsou žerty – 16:30 – Televize Seznam
Sedmero krkavců – 17:55 – Prima
Princezna se zlatou hvězdou – 18:55 – Nova
Tajemství staré bambitky 2 – 19:00 – ČT1
Temné stíny – 20:00 – Nova Cinema
Sám doma – 20:15 – Prima
Tři oříšky pro Popelku – 20:30 – Nova
Anděl Páně 2 – 20:40 – ČT1
Predátor – 22:10 – Prima Cool
Pelíšky – 22:15 – ČT1
Navždy spolu – 22:25 – Prima
Láska nebeská – 21:50 – Nova
Ducháček to zařídí – 0:15 – ČT1

NEDĚLE 25.12.
Princ Bajaja – 7:35 – Nova
Zlatovláska – 10:25 – ČT1
Anděl na horách – 11:05 – Nova
O statečném kováři – 11:30 – Televize Seznam
Královský slib – 11:45 – ČT1
Shrek 2 – 12:45 – Nova
Tři veteráni – 12:55 – Televize Seznam
Jak si zasloužit princeznu – 13:15 – ČT1
My Fair Lady – 13:25 – ČT2
Muž se železnou maskou – 13:50 – Prima
Obušku, z pytle ven! – 14:55 – Televize Seznam
Byl jednou jeden král... – 16:30 – Televize Seznam
Jak vytrhnout velrybě stoličku – 17:30 – ČT1
Nebojsa – 17:50 – Nova
La La Land – 17:50 – Nova Cinema
Zvíře – 20:00 – ČT2
Krakonošovo tajemství – 20:10 – ČT1
Sám doma 2: Ztracen v New Yorku – Prima – 20:15
Smrtonosná past 3 – 20:15 – Prima Cool
Nejkrásnější hádanka – 20:20 – Nova
Stan a Ollie – 21:30 – ČT Art
Valmont – 21:40 – ČT2
„Marečku, podejte mi pero!“ – 21:50 – ČT1
Tři dny ke svobodě – 22:00 – Televize Seznam
Král Artuš: Legenda o meči – 22:05 – Nova
Earth: Den na zázračné planetě – 23:55 – ČT2
Elvis na turné – 0:45 – ČT Art
Ďábel nosí Pradu – 1:00 – Prima

PONDĚLÍ 26.12.
Princové jsou na draka – 7:25 – ČT1
Sůl nad zlato – 7:30 – Nova
Rolničky, kam se podíváš – 8:50 – Prima
Dr. Dolittle – 10:35 – Prima
Jak vycvičit draka 2 – 13:20 – Nova
Císař a tambor – 14:25 – ČT1
Hrabě Monte Christo – 16:05 – ČT2
Panna a netvor – 16:55 – Prima
Jak dostat tatínka do polepšovny – 17:20 – ČT1
Císařův pekař - Pekařův císař – 18:00 – Nova
Policajt nebo rošťák – 20:00 – ČT1
Princ a Večernice – 20:15 – Prima
Hříšný tanec – 21:45 – ČT1
Růžový panter – 21:50 – ČT2
Zelená míle – 21:55 – Nova
Training Day – 22:15 – Nova Cinema
Království nebeské – 0:00 – Prima

ÚTERÝ 27.12.
Páni kluci – 9:00 – ČT1
Africká královna – 9:30 – ČT2
Mravnost nade vše – 9:30 – Nova
Dr. Dolittle 2 – 10:55 – Prima
Muži nestárnou – 12:35 – Prima
Pod Jezevčí skálou – 13:50 – ČT1
Pan Popper a jeho tučňáci – 17:00 – Prima
Muž z Acapulca – 20:00 – ČT2
Korunní princ – 20:10 – ČT1
Keith Richards – 20:15 – ČT Art
Komisař Clouseau na stopě – 21:40 – ČT2
Postřižiny – 21:45 – ČT1
Jako pavouk – 22:10 – Nova
Nájemní vrazi – 0:20 – Nova
Šíleně smutná princezna – 20:15 – Prima
Zejtra napořád – 21:50 – Prima
A-Team: Poslední mise – 1:50 – Prima

STŘEDA 28.12.
Na pytlácké stezce – 13:45 – ČT1
Šest medvědů s Cibulkou – 15:00 – ČT1
Jak vycvičit draka 3 – 17:35 – Nova
Poseidon – 18:25 – Nova Cinema
Velký šéf – 20:00 – ČT2
Bill Wyman: Ten z Rolling Stones – 20:15 – ČT Art
Nic nás nerozdělí – 21:40 – Televize Seznam
Návrat Růžového pantera – 22:00 – ČT2
Poslední skaut – 22:25 – Nova
V zajetí démonů 2 – 23:20 – Nova Cinema
Bez kalhot XXL – 0:25 – Nova
Třetí princ – 20:185 – Prima

ČTVRTEK 29.12.
Za trnkovým keřem – 13:10 – ČT1
Prázdniny – 16:45 – Nova
Bezva finta – 20:00 – ČT2
Ronnie Wood: Někdo tam nahoře mě má rád – 20:15 – ČT Art
Noc na Karlštejně – 20:15 – Prima
Mrazík – 20:20 – Nova
Tankový prapor – 22:00 – ČT1
Růžový panter znovu zasahuje – 22:05 – ČT2
Van Helsing – 22:05 – Nova

PÁTEK 30.12.
Prázdniny pro psa – 13:05 – ČT1
Svatba jako řemen – 14:25 – ČT1
Láska na vlásku – 16:05 – ČT1
Muž z Ria – 20:00
Mick Jagger, rockový rytíř – 20:15 – ČT Art
Dvojí hra – 21:30 – Nova Cinema
Báječná léta pod psa – 22:00 – ČT1
Pomsta růžového pantera – 22:00 – ČT2
Butch Cassidy a Sundance Kid – 2:20 – Prima

SOBOTA 31.12.
Tři přání pro Popelku – 10:50 – Nova
Dalskabáty, hříšná ves aneb Zapomenutý čert – 12:20 – ČT1
Když Burian Prášil – 12:25 – Nova
Kristian – 14:45 – ČT1
Všechno nejlepší, pane Beane! – 16:50 – ČT1
Hrátky s čertem – 17:45 – Nova
Tootsie – 20:00 – ČT2
Smrt jí sluší – 23:25 – Nova Cinema
Horečka sobotní noci – 22:00 – ČT2
Predátor 2 – 22:10 – Prima Cool
Kick-Ass – 23:10 – Televize Seznam
Kopačky – 23:25 – Nova Cinema

NEDĚLE 1.1.
Šípková Růženka – 7:50 – Nova
Apartmá v hotelu Plaza – 9:20 – ČT2
Eva tropí hlouposti – 14:20 – ČT1
Prstýnek – 14:35 – Prima
Krakonoš a lyžníci – 18:05 – Nova
Tenkrát v Americe – 20:00 – ČT2
Kingsglaive: Final Fantasy XV – 20:00 – Nova Cinema
Zátopek – 20:15 – ČT1
Repo Men – 22:00 – Nova Cinema
Orel deváté legie – 22:20 – Nova
Vrať se do hrobu! – 0:25 – Prima

----

Autor: Ondřej Kubín
Foto: Summit Entertainment, Hughes Entertainment, Warner Bros. Pictures, 20th Century Fox, Gorky Film Studio, Lucky Man Films s.r.o., Ústřední půjčovna filmů
Zdroj: ČT, Nova, Prima, Seznam

© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace