Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Barry: 3. řada

příspěvky 1 - 1 Napsat příspěvek
Sto lidí, sto chutí. Za mě Barry jen stoupá výš a výš a třetí řada je desítková a nebál bych se to přirovnat k tomu nejlepšímu od Coenu.
Už jen ten nápad jít práskat pozůstalým obětí, kdo zabil jejich milované a sledovat, jak mu jdou víceméně amatéři, i profesionálové po krku, je výborný a má dost zábavný vývoj.
Hlavní plus je ale ten mix žánrů: V jednom díle to má nejlepší "automobilovou" honičku, jakou jsem za poslední dobu viděl. Vlastně jsem si ji pustil od té doby minimálně pětkrát. V dalším je čistě hororová scéna, za kterou by se nemusel stydět ani Wan v nejlepších letech. V další uvěřitelné silné drama s traumatickým zážitkem na celý život.
Moc se mi líbí, jakým způsobem nakládají s postavou Sally, která v první řadě byla spíš otravnou mrchou.
NoHo Hank je kapitola sama o sobě. Tak zábavnou vedlejší postavu jsem neviděl od Joba v Banshee a těšil jsem se na každou jeho scénu.
A ten konec? Taková rozpolcená katarze - dobře mu tak, ale... Je to Barry a Hader ho hraje jako král.
Už aby tady byla čtvrtá řada 
256511
Sto lidí, sto chutí. Za mě Barry jen stoupá výš a výš a třetí řada je desítková a nebál bych se to přirovnat k tomu nejlepšímu od Coenu. Už jen ten nápad [spoiler]jít práskat pozůstalým obětí, kdo zabil jejich milované a sledovat, jak mu jdou víceméně amatéři, i profesionálové po krku[/spoiler], je výborný a má dost zábavný vývoj. Hlavní plus je ale ten mix žánrů: V jednom díle to má nejlepší "automobilovou" honičku, jakou jsem za poslední dobu viděl. Vlastně jsem si ji pustil od té doby minimálně pětkrát. V dalším je čistě hororová scéna, za kterou by se nemusel stydět ani Wan v nejlepších letech. V další uvěřitelné silné drama s traumatickým zážitkem na celý život. Moc se mi líbí, jakým způsobem nakládají s postavou Sally, která v první řadě byla spíš otravnou mrchou. NoHo Hank je kapitola sama o sobě. Tak zábavnou vedlejší postavu jsem neviděl od Joba v Banshee a těšil jsem se na každou jeho scénu. A ten konec? [spoiler]Taková rozpolcená katarze - dobře mu tak, ale... Je to Barry a Hader ho hraje jako král. [/spoiler]Už aby tady byla čtvrtá řada 
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se