Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Rick a Morty přijdou o tvůrce a hlas


ikona
Sam.Vimes
justin roilandrick a mortyrick and morty
Odchází zásadní člen tvůrčího týmu, seriál ale pokračuje.  

Adult Swim, televizní domov Ricka a Mortyho, ukončil veškerou spolupráci s Justinem Roilandem. Důvodem jsou vážná obvinění proti Roilandovi v případě domácího násilí a omezování osobní svobody. Zmíněné incidenty se měly odehrát již v lednu 2020, soudní řízení probíhá od poloviny roku 2020, až letos v lednu se ale dostalo na veřejnost. Roiland vinu popírá. Příští slyšení jej čeká v dubnu, hrozí mu až sedm let za mřížemi.

U Ricka a Mortyho byl Roiland jedním ze dvou tvůrců seriálu společně s Danem Harmonem, dále pak producentem, a především dabérem obou titulních rolí. Čili ano, ve většině scén seriálu jsme poslouchali Roilanda, jak si povídá sám se sebou. Prohlášení o ukončení spolupráce zároveň fanoušky ujistilo, že Rick a Morty budou pokračovat. Nyní ale dva hlavní hrdiny čeká přeobsazení a od sedmé řady dále je už uslyšíme mluvit novými hlasy. Roiland pracoval i na dalších animovaných seriálech pro Hulu, konkrétně Solar Opposites, kde byl tvůrcem, producentem a dabérem, a Koala Man, kde jen daboval. U obou titulů má prý brzy přijít prohlášení o jejich budoucnosti.

---

Autor: Ondřej Kubín
Foto: Adult Swim
Zdroj: Deadline Hollywood

© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace