Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Trailer: Druhá Nadace


ikona
Spooner
apple tv+david s. goyerfoundationisaac asimovNadace
Chytne ambiciózní adaptace legendární sci-fi Isaaca Asimova druhý dech? 

Před dvěma lety patřila velkorozpočtová adaptace legendární knižní sci-fi ságy Nadace od Isaaca Asimova mezi nejočekávanější seriály roku. Letos mám ale pocit, že většina lidí už zapomněla, že první řada vůbec existuje a že už se pomalu blíží druhá. První série zkrátka řadu lidí zklamala, předloze příliš věrná nebyla a místo epické sci-fi jsme se dočkali zdlouhavé nudy s pěknými vizuálem. A to je od podobného materiálu prostě málo. Dokáže blížící se druhá sezóna značce napravit reputaci? 

No, zatím tomu příliš nevěřím. Nová upoutávka sice opět nezapře skvělý vizuál a udržuje si i solidní atmosféru, nastiňuje ovšem příběh a postavy, jež diváka po minulém zklamání příliš nezajímají, a nepřichází s žádným akčním či epickým momentem, jenž by člověka nalákal ke sledování. Což je i vzhledem k nulovému buzzu okolo seriálu docela mizérie. Třeba se ale stane zázrak a toho sci-fi nářezu se podruhé přeci jen dočkáme. Něco mi ale říká, že i tak se původní plán showrunnera Davida S. Goyera, že by Nadace mohla mít 8 řad, asi nenaplní.

 
---
Autor: Milan Rozšafný
Foto: Apple TV+
Zdroj: Apple TV+ 

Komentáře
VŠECHNY KOMENTÁŘE (4)
© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace