Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Trailer: Star Trek: Podivné nové světy

příspěvky 1 - 1 Napsat příspěvek
Jedná velká chuťovka a servírovaná už za pár dní, těším se moc:+. První sezóna je s přehledem to nejlepší, co na poli seriálového ST vzniklo od konce Enterprise skoro 20 let zpátky (respektive odvážím se tvrdit, že takhle peckovní první sezónu neměla ani svatá trojice TNG, DS9 a VOY, natož cokoliv, co přišlo po nich), takže očekávání od druhé sezóny jsou minimálně u mě nastavena proklatě vysoko. Teprve teď se ukáže, zda to před rokem byla jen šťastná náhoda (nemyslím si), nebo tvůrci potvrdí svůj skill a druhá sezóna svou kvalitou minimálně dorovná první (případně ji ještě překoná). Podle povedeného traileru tady šance rozhodně je:).  
256729
Jedná velká chuťovka a servírovaná už za pár dní, těším se moc*:+*. První sezóna je s přehledem to nejlepší, co na poli seriálového ST vzniklo od konce Enterprise skoro 20 let zpátky (respektive odvážím se tvrdit, že takhle peckovní první sezónu neměla ani svatá trojice TNG, DS9 a VOY, natož cokoliv, co přišlo po nich), takže očekávání od druhé sezóny jsou minimálně u mě nastavena proklatě vysoko. Teprve teď se ukáže, zda to před rokem byla jen šťastná náhoda (nemyslím si), nebo tvůrci potvrdí svůj skill a druhá sezóna svou kvalitou minimálně dorovná první (případně ji ještě překoná). Podle povedeného traileru tady šance rozhodně je*:)*.  
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se