Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Trailer: Epická Nadace


ikona
Spooner
apple TV+david s. goyerfoundationisaac asimovnadace
Velkolepý sci-fi nářez, nebo další zklamání? 

Seriálová adaptace knižní sci-fi klasiky Nadace od Isaaca Asimova ve své první řadě většinu diváků zklamala svou nudností, prázdnými postavami a taky faktem, že s legendární knihou si tvůrci dělali, co je zrovna napadlo. Divácký zájem proto značně opadl už během první série a před příchodem té druhé se dá takřka říct, že se na další Nadaci těší jen málokdo, čemuž moc nepomohly ani dosud nevýrazné ukázky. Došlo to pak nejspíš i hlavounům z Apple TV+, kteří se v plnohodnotném traileru rozhodli razantně šlápnout na plyn a ukázat všechny trumfy. A je to docela solidní jízda. 

Nová upoutávka totiž nešetří trikovými výjevy, epickou akcí, okřídlenými příšerami a výtečným vizuálem, do něhož se evidentně nalilo ještě více peněz než u jedničky. Ano, Asimov se asi obrací v hrobě a spousta čtenářů si bude klepat na čelo. Tady se podle všeho přešlo od filozofování k mnohem přímočařejší a akčnější podívané. Výsledku sice pořád vůbec nevěřím, po trailerové stránce se však této dvouminutovce nedá co vytknout.

 
---
Autor: Milan Rozšafný
Foto: Apple TV+
Zdroj: Apple TV+ 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace