Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Vědma: Minisérie

příspěvky 1 - 1 Napsat příspěvek
Tak to, že Marcinková nemluvila slovensky, smysl dávalo, když hrála jednu z té párty temných, kde ostatní mluvili česky. To, že to pak obsadí tak, že různé malé štěky obsadí Slovenským hercem do českého prostředí, aby se to pak muselo přemluvit, to už je prostě neochota tvůrců to obsazení přizpůsobit tomu, aby se přemluvit nemuseli.
Ty změny, na které narážíš jsou patrně to, že ve třetím díle se z čista jasna začali Marcinková a Kočiš do češtiny mluvit sami, aby Marcinkovou pak ve čtvrtém opět začala mluvit Jitka Moučková. Tohle je absolutně neopodstatněné tvůrčí selhání, těžko říct koho, a jak se vůbec něco takového mohlo podařit, když podle titulků se postsynchron dělal v Praze i Bratislavě, takže ani ty Slovenské herce nemuseli tahat do Prahy. 
256774
Tak to, že Marcinková nemluvila slovensky, smysl dávalo, když hrála jednu z té párty temných, kde ostatní mluvili česky. To, že to pak obsadí tak, že různé malé štěky obsadí Slovenským hercem do českého prostředí, aby se to pak muselo přemluvit, to už je prostě neochota tvůrců to obsazení přizpůsobit tomu, aby se přemluvit nemuseli. Ty změny, na které narážíš jsou patrně to, že ve třetím díle se z čista jasna začali Marcinková a Kočiš do češtiny mluvit sami, aby Marcinkovou pak ve čtvrtém opět začala mluvit Jitka Moučková. Tohle je absolutně neopodstatněné tvůrčí selhání, těžko říct koho, a jak se vůbec něco takového mohlo podařit, když podle titulků se postsynchron dělal v Praze i Bratislavě, takže ani ty Slovenské herce nemuseli tahat do Prahy. 
2 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se