Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Prison Break se dočká rebootu


ikona
Spooner
huluprison breakútěk z vězení
Uspěje Útěk z vězení i bez ústřední dvojice. 

Prison Break alias Útěk z vězení patřil na počátku tisíciletí mezi velké televizní fenomény, který pomohl tehdejšímu seriálovému boomu. První řada, v níž na vše připravený Michael Scofield dostává z vězení svého bráchu Lincolna Burrowse, patří i po letech mezi žánrovou špičku. Kvalita dalších sérií bohužel padala až příliš rychle a seriál to zabalil po čtyřech sezónách a finálním filmu. Když se pak v roce 2017 objevilo pokračování po letech, obešlo se to vlastně bez velkých fanfár. Jenže pořád jde o značku, která má jistý zvuk a skalní fanoušky. A ty se nejspíš dočkají dalšího zdrhání z vězení.

Streamovací Hulu totiž pracuje na rebootu slavné značky. Ten začne podle všeho od nuly a měli bychom dostat kompletně nový příběh s novými postavami, jenž se bude zkrátka jen odehrávat v tom samém světě. Na návrat Wentwortha Millera a Dominica Purcella tedy můžeme podle všeho zapomenout, i když s cameem nějakých vedlejších postav bych asi tak trochu počítal.

Novinku pak dostal na starosti jeden z tvůrce seriálu Zákon gangu: Mayové, takže s novými příběhy v zavedených značkách již má své zkušenosti. Autor původního Útěku z vězení Paul Scheuring se pak vrátí na pozici producenta a s ním dorazí i další prověřená producentská jména. Samozřejmě zůstává otázkou, zda dokáže Prison Break ve streamovacích vodách zabodovat. Všichni víme, že s návratem populárních značek to bývá složité. Obzvláště, když se tato neloučila zrovna v nejlepší kondici. Co myslíte, má Prison Break ještě co nabídnout?

---
Autor: Milan Rozšafný
Foto: FOX
Zdroj: Deadline 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace