Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Trailer: Druhé Co kdyby...?


ikona
Diego.Dorlan
AnimaceCo kdyby...?MarvelMCUMultiverseWhat if...?
Animované povídky od Marvelu nám plánují zpříjemnit období Vánoc. 

Marvelovské Co kdyby…? vyprávějící vesměs individuální příběhy z komiksového mnohovesmíru, jejichž hlavní premisou je právě titulní otázka, se po dvou letech vrátí na naše obrazovky. Samotný trailer sice nevyzradí nic zásadního, což vzhledem k epizodické podstatě jednotlivých dílů je vlastně pochopitelné, ale zarytí fanoušci v nabyté ukázce jistě objeví mnoho zajímavostí a easter eggů, které zajisté rozvíří nejedno diskuzní fórum. V traileru také vidíme buď některé z postav, s nimiž jsme se mohli seznámit v první řadě nebo minimálně jejich bližší varianty.

Seriál se svou první řadou veskrze zaujal, ale rozhodně se nejednalo o univerzální úspěch. Vrozená hravost a experimentální charakter vycházející ze samotné podstaty seriálu některé diváky bavil, ale pro jiné tenhle styl příliš zajímavý nebyl. Druhá řada dorazí téměř pod stromeček a první díl bude mít premiéru 22. prosince. Disney zároveň zkouší nový způsob distribuce, kdy každý další den budou mít diváci k dispozici novou epizodu. Epizod je celkem devět a Co kdyby…? tak bude diváky provázet téměř do konce roku.

 
---
Autor: Jakub Kratochvíl
Foto: Disney+
Zdroj: Disney+

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace