Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Trailer: Sci-fi Problém tří těles


ikona
Jax
D. B. WeissDavid Benioffhra o trůnyproblém tří tělesthree body problem
Mimozemská hrozba i cestování časem v péči známých tvůrců. 

Od, pro mnohé i po letech, nepovedeného či přinejmenším rozporuplného konce Hry o trůny uplyne letos už pět let a populární tvůrčí dvojice D. B. Weiss a David Benioff se konečně vrací s dalším seriálem. A opět si berou na paškál oceňovanou předlohu, tentokrát sci-fi román od Liou Cch´-sina Problém tří těles. Příběh stejnojmenného seriálu se bude odvíjet od rozhodnutí čínských vědců v 60. letech, když se rozhodli komunikovat s mimozemskou civilizací. Jejich čin ovšem ovlivní celý časoprostor a podíváme se díky němu i do současnosti.

Sci-fi kousek pak právě i kvůli tvůrčímu týmu a nadějnému námětu patří mezi největší seriálové novinky Netfixu tohoto roku. A plnohodnotný trailer jeho materiál prodává správně mysteriózním způsobem, díky němuž nebudou nečtenáři moc vědět, co od seriálu čekat. Což já osobně docela kvituji. Obzvláště, když nám to upoutávka servíruje v řemeslně sympatickém hávu, kde se láká na tajuplné výjevy, řadu otázek a v závěru i dost divoké věci. Jen ty triky by chtěly poněkud doladit. V obsazení pak najdeme staré známé ze Hry o trůny či např. Eizu González a Benedicta Wonga z Doctora Strange. Co myslíte, bude z toho opět seriálový hit?

---

Autor: Adam Poslušný
Foto: Netflix
Zdroj: Netflix 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace