Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Resident Alien: 1. - 3. řada

příspěvky 1 - 1 Napsat příspěvek

Milé překvapení

Kamarád mně uvrtával dva roky, abych se na seriál podíval. Nakonec to vzdal a je to asi měsíc, co z důvodů, které mi unikají, jsem nahodil první díl první řady. Výsledek? Po večerech vzdor ostatním povinnostem jsem dokoukal poslední díl třetí řady asi o týden a kousek později. A jsem velmi mile překvapený. Premisa seriálu mně původně moc neoslovila, ale jak se ukázalo, Wash z Firefly by dokázal svým uslizlým ksichtem utáhnout i reklamu na prošlý jogurt, doplněno o další sympatické charaktery se jedná o jednohubku, ke které se v budoucnu rád vrátím. Někdy... A rozhodně jsem zvědav, jak si Harry poradí s trably, které si za tři série nahromadil na svá bedra.
Jedinou výtkou jsou asi dvě, možná tři epizody ze všech tří řad, které se zaměřily na řešení soudobých sociálních témat. Vím, že si na to dnes stěžovat stejně nikam nevede, ale v případě tohoto seriálu jsem víc než v čemkoliv jiném cítil jak moc vyumělkované toto téma v seriálu vyzní. Věci jako že průměrný výdělek žen dělá 3/4 na průměrný výdělek mužů jsou naprosto vytržené z kontextu a to víc jsem z toho cítil povinnou vymývačku mozku, bez které se dnes už netočí, víc než pokus skutečně něčemu přispět nebo pomoci.
Ale pokud něco, většinou jsou snahy o woke agitku zkoncentrovány do velmi malého počtu "obětních" epizod a zbytek času si diváci mohou vychutnat nekorektní, černý a hlavně zábavný humor.

P.S.- RIP Chobotničák (tohle seriálu jen tak neodpustím)
257065
Kamarád mně uvrtával dva roky, abych se na seriál podíval. Nakonec to vzdal a je to asi měsíc, co z důvodů, které mi unikají, jsem nahodil první díl první řady. Výsledek? Po večerech vzdor ostatním povinnostem jsem dokoukal poslední díl třetí řady asi o týden a kousek později. A jsem velmi mile překvapený. Premisa seriálu mně původně moc neoslovila, ale jak se ukázalo, Wash z Firefly by dokázal svým uslizlým ksichtem utáhnout i reklamu na prošlý jogurt, doplněno o další sympatické charaktery se jedná o jednohubku, ke které se v budoucnu rád vrátím. Někdy... A rozhodně jsem zvědav, jak si Harry poradí s trably, které si za tři série nahromadil na svá bedra. Jedinou výtkou jsou asi dvě, možná tři epizody ze všech tří řad, které se zaměřily na řešení soudobých sociálních témat. Vím, že si na to dnes stěžovat stejně nikam nevede, ale v případě tohoto seriálu jsem víc než v čemkoliv jiném cítil jak moc vyumělkované toto téma v seriálu vyzní. Věci jako že průměrný výdělek žen dělá 3/4 na průměrný výdělek mužů jsou naprosto vytržené z kontextu a to víc jsem z toho cítil povinnou vymývačku mozku, bez které se dnes už netočí, víc než pokus skutečně něčemu přispět nebo pomoci. Ale pokud něco, většinou jsou snahy o woke agitku zkoncentrovány do velmi malého počtu "obětních" epizod a zbytek času si diváci mohou vychutnat nekorektní, černý a hlavně zábavný humor. [spoiler]P.S.- RIP Chobotničák (tohle seriálu jen tak neodpustím)[/spoiler]
Milé překvapení
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se