Zrovna sjíždím předposlední díl. Je to fajn :) Ale rozhodně to není komedie. Je to klasická dramedy s větším důrazem na humor než drama, ale pořád dramedy. Což je škoda. Dnešní doba komediálním seriálům a sitcomům bohužel nepřeje. Snad se to jednou zlomí. V každém případě Rooster je fajn oddechová záležitost, kterou lze jen doporučit.
|
reagovat
|
