Poslední epizoda a celkově zakončení je na poměry tohohle seriálu dost plytké. Soldier Boy jako nejlepší postava je odsunuta na vedlejší kolej a scéna, kdy dá Homelanderovi sérum, protože by to tak chtěla jeho milenka/ žena, nedává žádný smysl.
|
reagovat
|
