O jedné z nejočekávanějších novinek jarní sezóny, akčním seriálu Missing od ABC, jsme už psali v souvislosti se solidním trailerem. Ashley Judd v něm machruje jako matka-agentka, jíž někdo unesl syna, a ona ho prostě musí dostat zpátky. Tahle věc nás zajímá nejen kvůli účasti Seana Beana a kvůli slušným klipům, ale i proto, že se dlouhé měsíce natáčelo u nás a uvidíme tedy i spoustu pražských kulis (suplujících Řím). A samozřejmě nebude chybět ani jedna evropská kráska – dekorací ve vedlejší roli přirom bude půvabná Tereza Voříšková, a to v roli dívky s nádherným českým jménem Oksana. Angličtina s ruským přízvukem je celkem jistá, protože Tereza bude hrát ostýchavou, citlivou a jaksepatří pohlednou opatrovkyni uneseného Michaela, jíž se určitě nebude líbit, že někdo amerického klučinu tyranizuje. 

 

O angažmá české fešandy se samozřejmě ví delší dobu a šeptá se o tom, že v případě úspěchu seriálu bude její tvář zdobit americké obrazovky pěkných pár let. A to je dobře!

Jak to bude s tímhle projektem žhavé se dozvíme už ve čtvrtek 15. března, a to nejen na americkém ABC, ale i na českém AXN pod názvem Pohřešovaní.

DALŠÍ UKÁZKY ZE SERIÁLU NAJDETE ZDE