Perníkový táta udělal z Bryana Cranstona hvězdu první třídy. Lidé ho poznávají na ulici, chtějí po něm citovat slavné Heisenbergovy hlášky a dokonce ho žádají, aby za ně pozval jejich vyvolenou na maturitní ples. Stefan Montana sebral odvahu a požádal Bryana Cranstona o menší pomoc s pozvánkou na maturitní večírek.

Minulý měsíc se po mnoha letech objevil na televizních obrazovkách pořad Cosmos. Pomyslnou štafetu po jednom z největších popularizátorů vědy Carlu Saganovi převzal jeho obdivovatel Neil deGrasse Tyson. Populárně-naučný pořad přináší řadu fakt, teorií a hypotéz od vzniku vesmíru až po evoluci lidstva. Hned se začaly ozývat kritické hlasy z řad kreacionistů, kteří mají o vzniku světa trochu jiné představy. Partičce Funny or Die to nedalo a museli si z nich vystřelit.

 A na konec zase jedno video spojené s Hrou o trůny. Opět jsme přišli o jednu z důležitých postav, mnozí byli v šoku, jiní to už dávno věděli. Jedni si mnuli ruce, druzí nadávali, že jsme přišli o výbornou postavu. Tak či tak, herci si na chvilku sedli a toto úmrtí okomentovali. Mnoho slz však neukáplo. Musím snad dodávat, že pokud jste neviděli druhý díl čtvrté řady, tak byste se raději na tohle video neměli koukat?