Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


Rouder
12.02.2021 23:40:47
on-line

Proběhlo už přeci Congressional baseball shooting v létě 2017.

To, co se děje v US, ale i UK je šílené a pochybuji, že lidé v devadesátkách, co spojovali jaksi automaticky cestu za svobodou s cestou na západ si tohle dovedli představit.

Mimochodem, díky vlivu angličtiny se to říší dále na východ. Poslední dobou se hodně mluví o Francii, kde se proti tomu začínají trochu bouřit.

DarkSith
12.02.2021 15:57:12
on-line

Podle mě se radikální křídlo demokratů skutečně chová jako banda nácků nebo jako maoisté během kulturní revoluce v Číně. Je jen otázka času, kdy se mezi nimi najdou magoři, kteří začnou chtít republikány fyzicky likvidovat. Situace v USA není dobrá a stále to může skončit novou občanskou válkou. Gina Carano by udělala nejlépe, kdyby šla do politiky a kandidovala do senátu a jednou třeba na prezidentku. Podle mě by měla velkou šanci uspět.

Viral
12.02.2021 08:00:03
on-line

PetrM
Jako ta reakce je samozřejmě absolutně disproporční ve vztahu k těm "kontroverzním" tweetům, o tom žádná. Americká společnost byla naposledy takhle natvrdo rozdělená možná během občanské války a protože se nyní vládnoucí strany vyměnily, tak to ta druhá po těch 4 letech (z jejich pohledu nejhorší vlády moderních dějin USA) dává patřičně sežrat. Když se do tohoto už tak nešťastného mixu zapojí také sociální sítě a všemožní warriors (dle mého jsou magoři jak SJW, tak zarytí trumpisté), tak nakonec to končí těmito hony na čarodějnice.

glowi
11.02.2021 21:27:01
on-line

Asi nejsem soudný, ale mě přijdou naprosto v pořádku. Tak aby si každý mohl utvořit vlastní názor:

Natáčejme sčítání. Každý stát prozkoumejme. Nepočítejme neplatné hlasy.
Vyžadujme identifikaci při hlasování.Ukončeme možnost volebních podvodů v roce 2020.

Po měsících obtěžování jsem si dala do BIA slova kontroverzní slova beep, bop, boop
Nemám nic proti transgender, ale měli by si najít méně nátlakovou (abusive) reprezentaci
KONTEXT Byl na ní vyvíjen nátlak, aby si dala do bia nějaké oslovení a tím podpořila transgender. Ona nechtěla, na což snad má právo

Němečtí vojáci mohli zaútočit na Židy až poté, co nacistícká vláda je přiměla nenávidět své sousedy jen za to ,ře jsou Židé. Jak se to liší od toho nenávidět své sousedy za jejich politické názory?
KONTEXT- V USA byl diskutovaný článek Los Angeles Times "Co s trumpetama v sousedství? (What can you do about trumpites next door?)" V něm autorka popisuje, jak se k ní hezky chovají sousedé, kteří jí zadarmo vyhrnují příjezdovou cestu.
Nicméně se nenechá zmanipulovat jejich agresívní milostí (agresssive niceness), přirovnává je Hizballáhu a neodpustí jim, že volili Trumpa (!!!!) a bude je mít stále za póvl.
K tomu mnoho dalších výroků v médiích např o tom , že voliče Trumpa (konzervativce) je třeba přeprogramovat a celkově hon na čarodejnice, kdy jsou lidé vyhazováni z práce třeba jen za účet na sociální síti Parler.

mpegyna
11.02.2021 20:47:50
on-line

Chce se mi zvracet
Upřímně movie a tvzone už dlouhé měsíce nesleduju, ale zajímalo mne, co napíšou o tomto. Nebyl jsem zklamán. Opět jsou tu okopírované zvratky a lži prominentních amerických plátků. Tady je pohled ze střídmější stránky https://boundingintocomics.com/2021/02/11/disney-and-lucasfilms-firing-of-gina-carano-is-purely-political-they-employ-multiple-people-who-regularly-attack-republicans-white-people-and-israel/

Redaktoři a pisatelé movie/tvzone, styďte se!

PetrM
11.02.2021 19:16:08
on-line

Asi je opravdu blbá a ty výroky nikdo soudný neschvaluje, ale pamatuje si ještě někdo, když po minulých volbách půlka Hollywoodu přirovnávala Trumpa k Hitlerovi a chtěla emigrovat do Kanady jako židé pryč z Německa? A vyhodili za to někoho?
Jsem z toho nějaký zmatený. To už zase máme ministerstvo pravdy (Twitter) aby nám řeklo, jaká dnes platí oficiální verze historie? Která přirovnání jsou tenhle týden zakázaná?

Viral
11.02.2021 16:52:49
on-line

Upřímně - jako herečka za moc nestojí a její postava má v Mandalorianovi celkem uzavřenou dějovou linku, takže její absence nebude asi příliš očividná (to výmaz Alexe z Expanse je trochu jiná káva, byť si to ten herec podle všeho opravdu zasloužil); navíc třetí série se bude pravděpodobně točit okolo Darksaberu a vládou nad Mandalore, takže tam by se její postava stejně nemusela objevit tak jako tak....

Teď jen doufám, že do Rangers of the New Republic místo ní napasují Olyphanta a konečně dostaneme něco jako Justified in Space.

Co se Carano týče, tak ty její příspěvky byly víc než všechno ostatní především hloupé a hlavně úplně zbytečné, každopádně kariéru si asi definitivně ukončila (Disney má v HW neskutečný reach, takže bude mít asi velký problém sehnat práci i u konkurence) a teď se zřejmě stane pro část veřejnosti mučedníkem/modlou (protože cancel culture apod.).

© Copyright 2000 – 2021 Všechna práva vyhrazena.