Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Seriálová nálož: Dexter, Last Resort, Chicago Fire

příspěvky 1 - 2 Napsat příspěvek
S Revolution si to teda fakt vystih, člověku někdy nedojde, že při psaní (povídky/scénáře) nedomyslel jednu ze základních věcí, následně z lidí klidně udělá tupá zvířata, co jsou závislá na 24/7 surfování po netu... ehm :D.
9377
S Revolution si to teda fakt vystih, člověku někdy nedojde, že při psaní (povídky/scénáře) nedomyslel jednu ze základních věcí, následně z lidí klidně udělá tupá zvířata, co jsou závislá na 24/7 surfování po netu... ehm *:D*.
0 0
reagovat

Novinky

Souhlasím, že Chicago Fire a Last Resort jsou s přehledem nejlepší novinky podzimní sezony. Bohužel, zatímco požárníci mají šanci se na NBC doklepat až do května, Last Resort je na tom bledě. Když už to není na kabelové stanici, mohli alespoň vybrat lepší slot - konkurovat Big Bangu an 2,5 Men je skoro nemožé. Navíc jako vojenská akce by určitě měla lepší ratingy někde večer v 10h (Úterý nebo Čtvrtek místo Private Practice nebo Scandal).

Co nechápu je sledovanost Revolution a Elementary. Oba seriály jsou totální odpad. Elementary je prostě derivát Mentalisty a s AC Doylem nemá společného vůbec nic.

:(

Revolution je pak postavená na debilní premise, že bez elektřiny okamžitě zavládne anarchie a zmar. To je totální ptákovina - celé 19. století byl jediný elektrický vynález telegraf a organizaci USA to nijak nevadilo. Tehdejší volební systém je mimochodem používán dodnes. A zbytek taky stojí za starou belu. Uf, to je off-topic...
9376
Souhlasím, že Chicago Fire a Last Resort jsou s přehledem nejlepší novinky podzimní sezony. Bohužel, zatímco požárníci mají šanci se na NBC doklepat až do května, Last Resort je na tom bledě. Když už to není na kabelové stanici, mohli alespoň vybrat lepší slot - konkurovat Big Bangu an 2,5 Men je skoro nemožé. Navíc jako vojenská akce by určitě měla lepší ratingy někde večer v 10h (Úterý nebo Čtvrtek místo Private Practice nebo Scandal). Co nechápu je sledovanost Revolution a Elementary. Oba seriály jsou totální odpad. Elementary je prostě derivát Mentalisty a s AC Doylem nemá společného vůbec nic. *:(* Revolution je pak postavená na debilní premise, že bez elektřiny okamžitě zavládne anarchie a zmar. To je totální ptákovina - celé 19. století byl jediný elektrický vynález telegraf a organizaci USA to nijak nevadilo. Tehdejší volební systém je mimochodem používán dodnes. A zbytek taky stojí za starou belu. Uf, to je off-topic...
Novinky
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2021.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se