Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Téma: Vzhůru do vesmíru, 1. část

příspěvky 1 - 13 Napsat příspěvek
Galactica a cokoliv z Babylon 5, prosím :-D
10518
Galactica a cokoliv z Babylon 5, prosím :-D
0 0
reagovat
TARDIS, jednoznačně TARDIS
10517
TARDIS, jednoznačně TARDIS
0 0
reagovat

Davies182

Trojana sem pustím místo tebe, klikejte pouze na vlastní nebezpečí link
10513
Trojana sem pustím místo tebe, klikejte pouze na vlastní nebezpečí http://www.superfilmy.sk/obrazky/2582199_Trojan.jpg
Davies182
0 0
reagovat
:D Dopr..!

Jestli po mě Hlad bude chtít tři části namísto (mnou) plánovanejch dvou, asi sem pustim toho trojana, kterýho mám pro zvláštní případy uloženýho na flashce :D.

xxendxx: Pecka tipy, ale ani tu Liberty 1 jsem v seriálový PotA nenašel (je tam?), všechno to sou až na Galacticu filmy... Zkus imfa ;).
10512
*:D* Dopr..! Jestli po mě Hlad bude chtít tři části namísto (mnou) plánovanejch dvou, asi sem pustim toho trojana, kterýho mám pro zvláštní případy uloženýho na flashce *:D*. [b]xxendxx:[/b] Pecka tipy, ale ani tu Liberty 1 jsem v seriálový PotA nenašel (je tam?), všechno to sou až na Galacticu filmy... Zkus imfa *;)*.
0 0
reagovat
Andromeda. :D
10511
Andromeda. *:D*
0 0
reagovat
Serenity ? Sounds like a strippers name.

Kosmik 1 by jim všem stejně natrhl prdel - protože .. znáte tu historku o panence v letadle že ? :D:D
10510
Serenity ? Sounds like a strippers name. Kosmik 1 by jim všem stejně natrhl prdel - protože .. znáte tu historku o panence v letadle že ? *:D**:D*
0 0
reagovat
Milenium Falcon a Glalaktika jsou doufam samozrejmost. Liberty 1, nostromo, Icarus 2 a tuny dalsich :)
10509
Milenium Falcon a Glalaktika jsou doufam samozrejmost. Liberty 1, nostromo, Icarus 2 a tuny dalsich :)
0 0
reagovat
Paráda, díky za tipy! Zpytuji svědomí, protože mám - koukám - nemalé vesmírné mezery!
Určitě v druhém díle spoustu věcí využiji.
... snad se už nikdo neozve ;) :D.
10508
Paráda, díky za tipy! Zpytuji svědomí, protože mám - koukám - nemalé vesmírné mezery! Určitě v druhém díle spoustu věcí využiji. ... snad se už nikdo neozve *;)* *:D*.
0 0
reagovat
Moya by chybět neměla, stejně jako Destiny :)
10507
Moya by chybět neměla, stejně jako Destiny *:)*
0 0
reagovat
A bude aj Lexx a Moya? ;)
10506
A bude aj Lexx a Moya? ;)
0 0
reagovat
Ok, ale jedna vec maxitrailery Gildy nikdy nemali mená. Ani v knihách a ani v seriáloch. Vždy boli označované len ako maxitrailer Gildy. Stroje nemajú mená, koketuje to s porušovaním jedného z hlavných prikázaní: Nestvoríš stroj k obrazu myslí človeka, Teda v Dune sa vyskytovali pomenovania lodí len extrémne zriedkavo. Prakticky na to ani v klasickej Dune nebol priestor, pretože monopol na vesmírne lety mala iba Gilda ktorá používala svoje maxitrajléry. V klasickej Dune sa síce spomína jedna upravená ornitopéra ktorá bola schopná lietať v nízkom vesmíre ale tiež nemala žiadne meno. Ale. V poslednom a predposlednom diely (Lovci Duny a Piesočný červi Duny), sa objavuje "ne"loď Ithaka riadená Duncanom Idahom, ale inak nikdy žiadna loď nemala meno. Ani v predohrách nebola nikdy žiadna loď pomenovaná, a ak bola, tak len na jednom mieste a mne sa to v Kindli neche hľadať.
Ps. Fakt neznášam Star Trek ale z nejakého dôvodu ma kocka Borgov uchvátila. Možno preto lebo Piccardovi krásne natrhla ten jeho obleček a zmazala mu s ksichtu ten jeho bohorovný úsmev a ukázala mu, že aj on to môže veľmi dobre schytať. Inak, predpokladám, že nabudúce tu bude Sokol Millénia, ale ak by sa dalo tak by si tam nemohol nejak natlačiť star destroyer Chimaera? Mám veľkú slabosť pre Gilada Pellaeona.
10505
Ok, ale jedna vec maxitrailery Gildy nikdy nemali mená. Ani v knihách a ani v seriáloch. Vždy boli označované len ako maxitrailer Gildy. Stroje nemajú mená, koketuje to s porušovaním jedného z hlavných prikázaní: Nestvoríš stroj k obrazu myslí človeka, Teda v Dune sa vyskytovali pomenovania lodí len extrémne zriedkavo. Prakticky na to ani v klasickej Dune nebol priestor, pretože monopol na vesmírne lety mala iba Gilda ktorá používala svoje maxitrajléry. V klasickej Dune sa síce spomína jedna upravená ornitopéra ktorá bola schopná lietať v nízkom vesmíre ale tiež nemala žiadne meno. Ale. V poslednom a predposlednom diely (Lovci Duny a Piesočný červi Duny), sa objavuje "ne"loď Ithaka riadená Duncanom Idahom, ale inak nikdy žiadna loď nemala meno. Ani v predohrách nebola nikdy žiadna loď pomenovaná, a ak bola, tak len na jednom mieste a mne sa to v Kindli neche hľadať. Ps. Fakt neznášam Star Trek ale z nejakého dôvodu ma kocka Borgov uchvátila. Možno preto lebo Piccardovi krásne natrhla ten jeho obleček a zmazala mu s ksichtu ten jeho bohorovný úsmev a ukázala mu, že aj on to môže veľmi dobre schytať. Inak, predpokladám, že nabudúce tu bude Sokol Millénia, ale ak by sa dalo tak by si tam nemohol nejak natlačiť star destroyer Chimaera? Mám veľkú slabosť pre Gilada Pellaeona.
0 0
reagovat

Keďo

Snažím se obsáhnout co největší počet seriálů - seznam už mám zkompletovaný tak, aby bylo spektrum vesmírných lodí co nejširší a potěšilo všechny stejnou měrou.
Ale slíbím Ti, že něco z toho se tam objeví ;).
10504
Snažím se obsáhnout co největší počet seriálů - seznam už mám zkompletovaný tak, aby bylo spektrum vesmírných lodí co nejširší a potěšilo všechny stejnou měrou. Ale slíbím Ti, že něco z toho se tam objeví *;)*.
Keďo
0 0
reagovat

Otázka

Budeme môcť dúfať v tieto?

1. maxitrailer Gildy
2. Super Star Destroyer Executor
3. Biela hviezda
4. Orijska materská loď
5. Zemská sila 1
6. Bojový krab tieňov
7. Vorlonský planetárny zabijak alebo oblak smrti tieňov
8. Kocka Borgov
10503
Budeme môcť dúfať v tieto? 1. maxitrailer Gildy 2. Super Star Destroyer Executor 3. Biela hviezda 4. Orijska materská loď 5. Zemská sila 1 6. Bojový krab tieňov 7. Vorlonský planetárny zabijak alebo oblak smrti tieňov 8. Kocka Borgov
Otázka
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se