Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Co si pro nás chystá HBO Max?


ikona
Diego.Dorlan
Bad Robot HBOAbramsDusterHBO MaxJ. J. AbramsJJJJ AbramsJustice League DarkMaxOsvíceníOverlookThe Shining
Nová streamovací služba netroškaří ještě před svým spuštěním. 

Chystaná streamovací služba HBO Max si objednala tři série od Bad Robot, produkční společnosti J. J. Abramse. První z nich ponese jméno Overlook a bude se jednat o seriál inspirovaný knihou Stephena Kinga - Osvícení. V tomto díle bychom měli prozkoumat do větší hloubky tajemství oplétající se kolem titulního hotelu. Zároveň se mají vrátit i ikonické postavy, ale konkrétnější informace o obsahu seriálu nejsou aktuálně známy. Dalším projektem bude Duster. Příběh, zasazený v 70. letech, bude pojednávat o řidiči, který připravuje útěky pro rostoucí kriminální organizaci. Jeho život ovšem jde postupně od desíti k pěti.

O třetím projektu je zatím k dispozici nejméně informací. Nicméně by se mělo jednat o adaptaci komiksů Justice League Dark od DC. Komiksy začaly vycházet v roce 2011 a zaměřují se převážně na mystickou stránku komiksového vesmíru. Často se tak v příbězích setkáme s Johnem Constantinem či Zatannou. J.J. Abrams by měl u všech tři projektů zastávat pozici exekutivního producenta a v případě Duster je také spoluautorem scénáře s LaToyou Morgan, která má zkušenosti například s Into the Badlands či Shameless.

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace