Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Američtí bohové končí. Co bude dál?

příspěvky 1 - 3 Napsat příspěvek
Jedno z největších seriálových zklamání posledních let. Výborná předloha a seriál to nedokázal využít. Zde je vidět, že tvůrčí dozor je někdy to nejdůležitější při vzniku jakéhokoliv filmového/seriálové díla.
25147
Jedno z největších seriálových zklamání posledních let. Výborná předloha a seriál to nedokázal využít. Zde je vidět, že tvůrčí dozor je někdy to nejdůležitější při vzniku jakéhokoliv filmového/seriálové díla.
0 0
reagovat
Souhlas. Kdybych nečetl knihu, tak bych si nejpozději někdy ve druhé řadě začal říkat, že to, co sleduju, je sice cool, ale vůbec netuším o čem to vlastně je a kam to směřuje.

Mě trochu překvapilo už když jim Starz schválila třetí řadu. Měli toho využít a během těch desíti epizod to pěkně uzavřít.
25146
Souhlas. Kdybych nečetl knihu, tak bych si nejpozději někdy ve druhé řadě začal říkat, že to, co sleduju, je sice cool, ale vůbec netuším o čem to vlastně je a kam to směřuje. Mě trochu překvapilo už když jim Starz schválila třetí řadu. Měli toho využít a během těch desíti epizod to pěkně uzavřít.
0 0
reagovat
Američtí bohové jsou bez debat vynikající knížka s dobrým dějem a fantastickou mytologií, která by unesla i dlouhý seriál. Ale snažit se roztáhnout ten základní dějový oblouk na 40 dílů (kdyby byla další řada) bylo rozhodně špatné rozhodnutí. Srovnejte to s množstvím knižní předlohy na jednu sezonu Zaklínače nebo GoT. Některé nové motivy seriálu přidané k ději knihy fungovaly skvěle (Laura), většina byla zbytečná.
Pokud by děj knížky odvyprávěli ve 2 sezonách (20-26 epizod) uspokojili by asi většinu publika a v případě dobré sledovanosti mohli navázat novými příběhy a postavami ve stejné mytologii.
Takhle je to jako nedokončený road trip, protože řidič pořád někam zajížděl až zapoměl kam směřuje a došly mu peníze na benzín.
25145
Američtí bohové jsou bez debat vynikající knížka s dobrým dějem a fantastickou mytologií, která by unesla i dlouhý seriál. Ale snažit se roztáhnout ten základní dějový oblouk na 40 dílů (kdyby byla další řada) bylo rozhodně špatné rozhodnutí. Srovnejte to s množstvím knižní předlohy na jednu sezonu Zaklínače nebo GoT. Některé nové motivy seriálu přidané k ději knihy fungovaly skvěle (Laura), většina byla zbytečná. Pokud by děj knížky odvyprávěli ve 2 sezonách (20-26 epizod) uspokojili by asi většinu publika a v případě dobré sledovanosti mohli navázat novými příběhy a postavami ve stejné mytologii. Takhle je to jako nedokončený road trip, protože řidič pořád někam zajížděl až zapoměl kam směřuje a došly mu peníze na benzín.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2021.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se