Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

F.A.Q.

Kam zmizela TrailerZone?

Kardinální otázka pro spoustu návštěvníků. TrailerZone nezmizela, jen se přerodila v MovieZone, tak jako se housenka mění v motýla. Evoluce je mrcha a s narůstajícím obsahem už nebylo zrovna trefné pojmenovat web pouze podle trailerů. Ty nadále činí důležitou součást projektu a hodláme jim věnovat stejnou péči jako dřív, ale další obsah jasně profiluje náš web jako obecně filmový. Proto změna názvu a konec konců i designu, aby se to všechno "vešlo". TrailerZone vznikla v září 2003, MovieZone se narodila v říjnu roku 2005.

Kam zmizela MOJE MovieZone?

Pokud jste tu nebyli od listopadu 2007, možná vás překvapilo, že MovieZone je šiřší, modřejší a vyvinutější než předtím. Změna je život a pokrok nezastavili ani kovbojové na Divokém Západě, takže se musíte smířit s fakty. Vaše stará MovieZone je minulostí, váš starý FAQ bublá skrz ten nový, ale co redakce dala, to taky vzala... čistě proto, aby mohla nabídnout něco lepšího.

Co to tu je?

MovieZone je klasický filmový web, jehož primárním účelem je upozorňovat na nejnovější a nejzajímavější události ve světě filmu. Žádný film pro nás není nezajímavý, takže se budeme snažit krom hlavního "hollywoodského" proudu nabízet informace i pro fanoušky ostatních zákrut celuloidového světa (asijská produkce, nezávislé filmy apod.). Najdete u nás recenze, preview (Na obzoru), filmové trailery, necenzurované názory v pravidelném blogu a především ty nejčerstvější novinky. A samozřejmě se nehodláme zastavit, takže očekávejte, že v budoucnu se náš web bude rozrůstat stejně utěšeně jako doposud.

Kdo jste?

Jsme jen parta nadšenců, která si myslí, že podobný projekt na českém webu chyběl. Máme rádi filmy a chceme se o radost z jejich sledování podělit s ostatními. Kromě tohoto projektu už se dlouhá léta věnujeme redaktorské činnosti v mnoha elektronických a papírových médiích. S trochou nadsázky se dá říct, že jsme stihli prolézt všechny webové i papírové magazíny o filmech. Tedy... všechny dobré. ;)

K čemu ty hvězdičky?

Pro snažší orientaci jsme kromě verbálního hodnocení jednotlivých ukázek zavedli i hvězdičkové hodnocení. Minimální počet je jedna hvězdička, maximální pak celých pět hvězdiček. Čím více udělených hvězdiček, tím větší šance, že jste svou linku nevytížili nadarmo. U recenzí pak najdete hvězdiček rovnou deset, abychom byli kompatibilní se standardní dekadickou soustavou. Snad vás z toho nebude bolet hlava.

Moje hvězdičky jsou silnější než vaše hvězdičky

Může být. Pod trailery a recenzemi filmů máte možnost ovlivnit hodnocení čtenářů, všude jinde svůj názor můžete vykřičet do komentářů. Pokud ho opatříte věcnými argumenty, určitě se vám nikdo nebude smát a kdyby k tomu přeci jen došlo, pravděpodobně se vás nějaká dobrá duše stejně zastane. Nepoužívejte na nás ale fráze z příručky "100+1 způsob jak rozohnit diskuzi". Jaké to jsou? Pár příkladů za všechny: "Tahle recenze není objektivní", "Já si to nemyslím a moje babička říká, že mám vždycky pravdu" (každá babička to říká, stačí jí pochválit meruňkové knedlíky), "Tenhle film je super, protože vydělal hodně peněz", "Tenhle film je super, protože to říkají jinde", "Tenhle film je super, protože se na něj těším a až ho uvidím, tak teprve uvidíte". Neohánějte se při prezentaci vlastního názoru tím, že někdo z vašeho okolí vám dává za pravdu nebo hodnocením na IMDb/ČSFd/oficiálních stránkách filmu. Nesnažíme se psát objektivní recenze. Taková věc neexistuje. Každý text je osobním vyjádřením autorových dojmů. Nepíšeme články, abychom se zavděčili všem a pokud se náhodou do vašeho vkusu občas netrefíme, nebojte se to nahlas říct. Jenom při tom používejte kromě srdce i mozek.

K sepsání tohoto záznamu přispěl: Křysař Lubo

Proč nemohu přispívat do diskuze?

Zřejmě jste se ještě nezaregistoval. Nemáme rádi do tmy vyřvávající anonymy, každý uživatel na našem webu by měl mít své vlastní jméno a identitu, proto mohou komentáře k článkům a trailerům plodit jen registrovaní uživatelé, kteří též mohou přispívat do obecné diskuze nebo řádit na chatu. Mezi další výhody patří údržba vlastního profilu a s tím souvisejících žebříčků, které promlouvají do globálních statistik. Uživatelé se také často scházejí za účelem společných návštěv kin apod. (zatím vede Praha, v těsném závěsu s Brnem, Ostravou a Plzní :). Každé řádění má ale svoje meze a v případě neslušného chování, vytrvalého urážení čtenářů nebo redakce, případně zahlcování systému nesmyslnými příspěvky si vyhrazujeme právo pozastavení vašeho uživatelského účtu. K takové události ovšem dochází maximálně jednou za deset let. :)

V diskuzi jsou na mě zlí :(

Ano, to se stává. Nejen na pískovišti. MovieZone má jako každý web svá vlastní nepsaná pravidla a svou stálou skvadru uživatelů (=štamgasti). K odchycení jemných nuancí a používaných obratů se většinou doporučuje sledovat diskuzi pár dní, než se do ní rozhodnete aktivně zapojit. To platí pro všechny "komunitní weby", protože mezi uživateli většinou panují vztahy o kterých nemusíte vědět. Někoho naštvete a deset dalších lidí s ním. Samozřejmě vám nehodláme říkat, co máte dělat, ale můžete se tak vyhnout řadě konfliktů. Pro ilustraci uvádíme takové malé redakční desatero, které však berte s nadsázkou. :)

1. Chovejte se slušně a lidé se budou chovat slušně k vám. (nepřehánět, Dušínům se každý směje)
2. Kdo napíše do diskuze pět příspěvků během dvou minut, koleduje si o malér (máme tu chat)
3. Sežeňte si ikonku a hned vás všichni začnou brát trochu víc vážně.
4. Pokud něco chcete, raději nám to neříkejte. Rádi své čtenáře překvapujeme.
5. Pokud něco nechcete, tak nám to už vůbec neříkejte :)
6. Warez je sprosté slovo. Příspěvky o stahování a dalších ilegálnostech se mažou automaticky.
7. Ne, nevyděláváme miliony, nemáme redakci a tudíž do ní nemůžeme nikoho přibrat.
8. Neptejte se na Kvíz.
9. Píšeme o všem, co víme. Pokud v textu nějaká informace není, není to proto, že bychom na ní zapomněli.
10. Existuje asi sedm ustálených frází na které vám nikdo neodpoví, případně vás po jejich pronesení v diskuzi pošle do háje (nebo sem):

a) "Co to tu je?"

b) "Chce si někdo pokecat?"

c) "Ty ***** naval ten **** film!"

d) "Jste ****!"

e) "Ty voe to je hustá recenze, autor je nemalej cyp." (v případě že je to proneseno pod na obzoru/novinkou nebo čímkoliv co nepřipomíná recenzi :)

f) "Máte někdo titulky na film XXX?"

g) "Ahoj, je mi třináct a mám ráda filmy. Co vy?"

Vzhledem k tématickému rozšíření diskuzí je od inteligentních tvorů očekáváno, že o seriálech nediskutují v diskuzi věnované filmům a naopak. Samozřejmě vás na to rádi upozorníme, když se to stane, ale znáte to... prevence je základ.

Registrace

O užitečnosti registrace už jsme se zmínili. V záhlaví naleznete tlačítko "Chci se zaregistrovat". Po vyplnění tří absolutně základních údajů (vaše přezdívka (Nick), vaše heslo a váš mail na který budou údaje zaslány... naše databáze je dostatečně chráněná, aby nedošlo k jejímu rozkradení, takže se o svůj mail nemusíte bát... nikdy vám na něj nepošleme žádný spam, vlastně vám na něj nikdy nepošleme nic... to není náš styl. :)

Registrovaný uživatel může komunikovat s ostatními jako o život - v komentářích, v diskuzi nebo ve vzkazníku. Budete prezentování uniformní "emzetkovou" ikonkou. Pokud byste si ji chtěli změnit nebo nám o sobě rovnou něco sdělit, můžete využít v záhlaví tlačítka Nastavení a zde si vlastní ikonku nahrát. Instrukce jsou přímo u formuláře pro upload ikonky. Pokud byste s touto akcí měli jakýkoliv problém (po nahrání ikonky doporučujeme kompletní znovunačtení stránky, v internetových prohlížečích se tato funkce označuje jako "refresh/obnovení/aktualizovat") napište do vzkazníku některému ze členů redakce (nejlepe imfovi nebo Kocourovi). Totéž platí pro potíže se vzkazníkem nebo dostupností jiných služeb, na které máte jako uživatel plné právo. Profil je u nové MZ o dost komplexnější než dříve, můžete vyplnit info o sobě a vyplnit některé z nabídnutých žebříčků. Nejsou však samoúdržbové, takže se o ně musíte sami starat. Aktuální žebříček je dobrou vizitkou každého uživatele. :)

Mazání příspěvků, banány a jiné roztodivné ovoce

Jako majitelé serveru si vyhrazujeme jistá práva a tím hlavním je právo na udržování přátelské atmosféry. MovieZone je domovem všech filmových fanoušků a protože jsme sami tak trochu rebelové, nemusíte se bát, že by vás někdo lynčoval za to, že máte jiný názor. Drobné hádky mezi uživateli a mezi uživateli a redakcí jsou zdraví prospěšné, pokud se při nich zúčastnění udržují v mantinelech rozumné a slušné diskuze. Je to naznačeno o pár řádků výše. Pokud budete i přes napomenutí používat sprostá slova, neustále vyřvávat cosi o stahování filmů, případně rovnou někomu nepokrytě nadávat (a je jedno jestli jde o člena redakce nebo jiného uživatele), můžeme přistoupit až ke zrušení vašeho účtu. Tomu předchází smazání nevhodných příspěvků a upozornění (ve většině případů i důvod smazání konkrétního příspěvku). Každému dáváme druhou šanci a je jenom na něm, jak s ní naloží. Jsme ale mnohem radši, když zvládne být hodný hned napoprvé.

K sepsání tohoto záznamu přispěl: Grol

Co je to trailer?

Kardinální otázka ;) Trailer je krátké video - ukázka či upoutávka, která si klade jediný cíl - nalákat vás do kin. K tomu se využívá všech podprahových i jiných prostředků od agresivního střihu a podbízivého doprovodného komentáře až po dobře zvolenou hudbu. Trailer vás zkrátka musí zaujmout a někdy je úplně jedno, že jeho pojetí se od finálního produktu (samotného filmu) dost podstatně liší. Trailery rozdělujeme do dvou skupin:

Teaser - Od anglického "tease" (lákat, svádět). Teaser je většinou první ukázka, kterou má divák možnost vidět. Vychází 3-6 měsíců před premiérou (tyto termíny jsou pouze orientační) a mívá minutu, max. minutu a půl. Ze samotného filmu se v teaseru většinou nachází jen velmi málo, protože většina ukázky je "vymalována" švenkujícími nadpisy ve stylu "dvakrát krvavější než jednička", popř. "od tvůrců filmu X přichází film Y". Výjimkou nejsou ani případy, kdy v teaseru není ani jediný záběr z filmu (X-Men 2, Terminátor 3).

Trailer - Klasická, plnohodnotná ukázka v délce od jedné do tří minut vychází v rozmezí od tří do jednoho měsíce před premiérou. Je to finální úder na publikum, takže se tvůrci snaží procpat do traileru to nejlepší (což má někdy za následek onen smutný fakt, že trailer je mnohem lepší než samotný film). Zřídkakdy zůstane pouze u jednoho traileru, větší filmy pak vykoledují třeba i odlišné ukázky pro americké a evropské publikum (takové trailery jsou pak značeny jako "International", ale někdy se jedná jen o maličkaté změny oproti jejich americkým verzím).

Kliknul jsem na vybranou verzi, ale stahování nezačalo. Můžete to spravit?

Většinou nemůžeme, protože na zdroje souborů (které jsou v některých případech dost nespolehlivé) nemáme vliv, ale můžeme se pokusit najít jiný web, kde je ukázka hostována. Pokud najdete nefunkční odkaz, klikněte na ikonku vykřičníku, kterou najdete u popisu traileru. Dáte nám tak vědět o chybě a pomůžete i ostatním.

Chtěl bych vás/ukázku pochválit/pokárat. Jak to mám udělat?

Nás můžete pochválit na mailu (redakce@moviezone.cz) a názory na jednotlivé trailery také rádi uvidíme. Stačí kliknout na ikonku tužky u popisu traileru a můžete se klidně vypsat z podoby. Nejen my, ale jistě i ostatní čtenáři váš názor ocení.

Kde ty trailery berete?

Většina nových trailerů je prezentována hollywoodskými studii na stránkách Apple.com, odkud se šíří do celého světa. Pro hosting ukázek je využívána výkonná páteřní síť Akamai.net. Krom tohoto obrovského zdroje samozřejmě využíváme i oficiální stránky jednotlivých projektů a novinkové servisy zpravodajských webů.

Na jiném webu už jsem viděl trailer na film X a vy ho ještě nemáte. Proč?

Pominu-li, že jsme jenom lidé a můžeme se splést nebo opozdit, existují i trailery streamovací, které se dají shlédnout pouze pokud jste online, tak že si ukázku postupně natahujete do paměti a koukáte na ní tzv. v "reálném čase". Vzhledem k tomu, že na připojení o rychlosti modemu/ISDN je tento čas až nebezpečně nereálný (většinu sledování strávíte tupým zíráním na pomalu přibývající procenta, než se ukázka znovu na pár vteřin rozeběhne), rozhodli jsme se linkovat JEN ukázky, které se dají stáhnout. U těch důležitých stejně platí, že streamovací verze bude postupem času nahrazena stahnutelnou. Streamovací verze jsou většinou k dispozici ve formátech pro Windows Media a Real Player.

KLIPY

Klipy jsou veškeré videoukázky, které nepatří pod klasické trailery. Hudební videa, televizní reklamy, záběry z natáčení, záběry z režisérovy ložnice apod. Většinou jsou streamovací, tj. narozdíl od trailerů k nim nejsou přímé linky na stažení a k jejich zhlédnutí se musíte přesunout na linkovanou stránku. U klipů je vždy uveden formát, který vám napoví jakým přehrávačem musíte disponovat.

NOVINKY vs. HOT STUFF

S klasickými novinkami jste se mohli setkávat od samotného startu MovieZone. V nové verzi jsme ovšem přidali Hot Stuff, což jsou novinky kratšího formátu, vyskytující se pouze ve své rubrice, vypsány chronologicky pod sebou. Pokrýváme jimi nejen servisní sdělení (info o updatu trailerových linků), ale zejména drobnější zprávičky z filmového světa. Na ta větší a důležitější témata jsou tu plnohodnotné novinky, kterým spolu s novými recenzemi filmů a seriálů patří hlavní flashové okno.

RECENZE

Proč máme recenze tak brzy? Protože můžeme. Nemá smysl se nás ptát, kde jsme ten film tak brzy viděli. Máme přístup na novinářské projekce a tak můžeme spoustu filmů vidět dříve, než běžní smrtelníci. A neváháme se s vámi podělit o čerstvé dojmy. Proto u nás najdete recenze nejdůležitějších filmů v dostatečném předstihu.

DVD

Jediné co by vás mohlo trochu zmást jsou technické údaje u DVD recenzí, konkrétně tedy co se týče obrazu. Nepoužíváme mírně matoucí 4:3/16:9 označení, ale trochu přesnější "skutečný poměr obrazu". K pochopení stačí kalkulačka - 4:3 je ve své podstatě 1,33:1 (vynásobte obě čísla třemi a jste "doma"). 16:9 je po vydělení 1,78:1, což je formát používaný víceméně jen u animáků a starších filmů. Většina hollywoodské produkce operuje s poměrem obrazu 1,85:1, velkofilmy se pak natáčejí tzv. superširokoúhle, tj. 2,35:1 (nově pak 2,40:1). Existuje také spousta nestandardních poměrů (např. 2:1) a proto vždy údaj o obraze uvádíme v tomto tvaru.

Nově přibyla i rubrika Blu-ray, ve které najdete recenze next-genových titulů. Layout zůstává stejný, jen údajů je víc (u obrazu je i informace o použitém kodeku apod.). Z obou rubrik se čerpají údaje pro DVD výhled (variace Kino výhledu, který obsahuje české premiéry, americké premiéry a přehled chystaných festivalů).

NA OBZORU

Je pouze jiné označení pro rubriku preview, kde se objevují informace o chystaných filmech.

VIM

Very Important Movie - Tuhle nálepku budeme každé dva dny přilepovat jednomu zástupci světového filmu bez ohledu na stáří, geografický původ, komerční dopad či známost toho kterého titulu, tak abychom postupně utvářeli přehled významných, lépe řečeno zásadních filmů. Výtvorů, za jejichž kvalitu MovieZone ručí celým svým virtuálním tělem a na které chce krátkým textíkem upozornit, nalákat, či navigovat. Zlatý štempl V. I. M., jenž se zjeví na plakátu takto oceněného filmu, by měl poté nejen pomoci k snadné identifikaci „Velice Důležitého Filmu“, ale symbolizovat i jakýsi certifikát kvality, který jsme mu na našem webu vystavili.

BLOG

Do této sekce patří hned čtyři rubriky. Blog, FilmTECH, Tetsuo Zone a Soundtracky. U prvních dvou platí tradiční blogová pravidla - píšeme o všem, aktualizace je nárazová. Tetsuo Zone je víceméně nepravidelné okénko. Téma si vybírá autor sám po domluvě s redakcí. Jedná se o exkluzivní materiály. Není vyloučeno, že v budoucnu se objeví někdo další. Soundtracky jsou nejmladší rubrikou, která nahradila asijský blog (ten je momentálně neaktivní). Najdete v ní recenze aktuálních i starších soundtracků.

ČTENÁŘSKÉ BLOGY

Mezi jednu z nejzásadnějších novinek nové MovieZone patří možnost založit si vlastní blog. Každý čtenář může provozovat blog pod libovolným jménem a psát v něm prakticky o čemkoliv (samozřejmě v rámci filmových témat). Přehled nejnovějších blogů najdete na blogy.moviezone.cz. Redakce si vyhrazuje právo blogy kontrolovat a podle vlastního uvážení zveřejňovat jen ty, které shledá nezávadnými. To znamená, že neobsahují otevřené urážky redakce, čtenářů nebo jiných osob, případně nejsou pokusem o zahlcení systému. Ty nejlepší blogy se objevují na výsadním místě blogového podwebu a čtenáři mají možnost libovolný blog kromě okomentování též ohodnotit palcem nahoru či dolů. Správa blogů probíhá přes zjednodušený administrační systém. Pokud vám činí zadávání blogu potíže, případně se některý z vámi zadaných článků neobjevil ve vydání, kontaktujte redakci.

Navzdory tomuto vstřícnému kroku redakce MovieZone neplánuje rozšíření svého stávajícího týmu o další psavce. Pokud se tak stane, je jisté, že si nového člena redakce vybereme sami, takže jakékoliv prosebné maily nebo nabídky jsou sice milé, ale veskrze zbytečné.

OLDIE

Každý týden se v této rubrice objevuje některý ze starších trailerů, které už nejsou na internetu běžně dostupné. Tyto ukázky hostujeme na našem vlastním serveru, který však není nafukovací a tak mají tyto soubory omezenou životnost. Přítomnost ukázky vždy poznáte podle přítomnosti relevantního odkazu. Pokud je přítomna, je takový profil v archivu rubriky označen symbolem "ONLINE".

GALERIE

To nejlepší z chystaných filmů prostřednictvím obrázků zveřejněných na internetu.

TELEVIZNÍ RUBRIKY

Do televizní sekce patří již dříve zavedená seriálová rubrika (recenze nových seriálů, případně nových sezón již zveřejněných seriálů), pravidelná "rozhlasová" relace (TV Tipy) a také interaktivní televizní program, který pravděpodobně znáte z jiných webů. Vyberte si vaše oblíbené stanice a propojte si televizní program s naší databází. Pokud se v ní nachází film, který právě vysílá některá z těchto stanic, můžete jediným kliknutím přejít do jeho profilu.

MOVIEZONE FM

Naše pravidelně nepravidelné rádiové relace. K jejich poslechu budete potřebovat přehrávač, který zvládá mp3 soubory. Pokud byste chtěli přispět do rubriky "dotazy čtenářů", posílejte své dotazy buď na redakční mail nebo do vzkazníků některého ze členů redakce (nejlépe imfovi). Do vzkazníku mají přístup jen registrovaní uživatelé. Po rádiových vlnách vysíláme i televizní tipy (každý týden) a vybrané monstr-akce (např. Oscary)

RSS

RSS (RDF Site Summary) je velmi jednoduchý formát pro upozorňování na či přímo čtení aktualizovaného obsahu. Stačí si do své RSS čtečky zaznamenat jeden či více níže uvedených kanálů a v okamžiku, kdy z dané oblasti do naší databáze přibyde záznam, budete o tom promptně upozorněni. Pokud nevíte, kde sehnat RSS čtečku, použijte Google, využívate-li Operu, jedna user-friendly je integrována přímo v ní.

Jak přehraji trailer?

Pokud není v textu (v popisu traileru) uvedeno jinak, nacházejí se všechny soubory ve formátu QuickTime firmy Apple (*.qt / *.mov). K přehrání těchto videí budete potřebovat QuickTime Player, který je k dispozici ke stažení zde. Ikonka, která vás odkáže na stažení nejnovější verze přehrávače je k dispozici v rubrice trailery. Aktuální verze (2/2008) je 7.4.1. Můžete samozřejmě použít jakýkoliv alternativní přehrávač, který tento formát podporuje.

Jakou verzi mám stahovat?

V drtivé většině případů odkazujeme na všechny tři dostupné verze ukázky - nízkou kvalitu (LOW), střední kvalitu (MEDium) a vysokou kvalitu (HIGH). Jednotlivé verze se liší rozlišením a především velikostí souboru.

LOW: 320xněco ("něco" se liší se podle poměru obrazu)?
MED: 480xněco
HIGH: 640xněco

Uvedená rozlišení nejsou dogmatická a mohou se v některých případech lišit. Pokud si u popisu traileru kliknete na ikonku hodinek, vypočítá vám jednoduchý skriptík odhadovaný čas pro všechny tři verze a nejdostupnější rychlosti připojení. Během vteřinky se tak dozvíte, jak dlouho by vám případné stahování toho kterého souboru trvalo.

HD trailery

V nabídce filmových studií naleznete také trailery v HD (High Definition - vysoké rozlišení) kvalitě, které se objevují u větších titulů. Zatímco standardní kvality končí u rozlišení 480xněco nebo max. 640xněco, HD verze začínají trochu výš:

480p: 852x480
720p: 1280x720
1080p: 1920x1080

Trailery nejsou prokládané jako je tomu u běžného videosignálu, takže využívají všechny dostupné pixely. Tomuto režimu se říká progressive, proto ono "p" na konci číselných údajů.

K přehrání HD verzí budete potřebovat velmi výkonný hardware. Pro 720p se doporučuje 2 GHz procesor a 1 GB RAM, pro 1080p pak nejméně 3 GHz CPU a čím víc paměti, tím lépe. Samotný Quicktime 7 pro přehrávaní HD trailerů příliš optimalizovaný není, doporučujeme použít alternativní software (QT Alternative, Nero Showtime...).

Nemohli byste mi nějaký trailer poslat?

Nemohli. MovieZone slouží pouze jako rozcestník - dáváme odkazy na trailery, ale soubory samotné na našem webu nenajdete (až na exkluzivní výjimky, která snad budou čas od času k mání). Při velikostech jednotlivých verzí je nemyslitelné, umisťovat je přímo k nám, protože hosting by stál velké peníze a to si jako veskrze nekomerční projekt nemůžeme dovolit.

Nemohli byste mi poslat film X na který tu máte trailer?

Opět vás musíme zklamat, ale nemohli. MovieZone je jen a jen o trailerech a nevěnuje se nelegální distribuci filmů po internetu. Pokud vás zaujal některý z trailerů, počkejte si až film dorazí do našich kin, nebo využijte alternativní zdroje (zahraniční DVD shopy apod.).

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se