
Po sedmi dílech to vzdávám. K předloze už by to nemohlo být vzdálenější a argument, že to funguje alespoň jako oddechovka už to taky neudrží, protože každý díl víceméně opakuje to samé pořád dokola. Fakt bída. 

|
reagovat
|

. Jinak to ovšem vypadá na další lahůdkový nášup, těším se moc
.