
Zatím je to fajn jednohubka. Ještě pár epizod bude trvat, než se tým plně stmelí, abych šlapal jak švýcarské hodinky. Mile mě překvapilo, že i když je většina postav dost plochých, tak dokážou ze sebe dostat nějaké uvěřitelné emoce.

|
reagovat
|
. Jinak to ovšem vypadá na další lahůdkový nášup, těším se moc
.