ale přeci jen, žádný jiný drak nemá takové zkušenosti z bitevního pole a dragon-on-dragon akce jako mocná Vhagar.... ta vůně spáleného masa jí určitě vlila elán do žil
reaguje na:
HotShot
To bude Vhaga´s trademark kill move
ale přeci jen, žádný jiný drak nemá takové zkušenosti z bitevního pole a dragon-on-dragon akce jako mocná Vhagar.... ta vůně spáleného masa jí určitě vlila elán do žil
ale přeci jen, žádný jiný drak nemá takové zkušenosti z bitevního pole a dragon-on-dragon akce jako mocná Vhagar.... ta vůně spáleného masa jí určitě vlila elán do žil|
reagovat
|
Opravdu to museli vymyslet tak, že ta obří létající pevnost, která velikostí předčí všechny ostatní se nenápadně vytratí pod lehkým závojem kouře a pak vyhraje díky tomu, že zavěšená někde na útesu extrémně rychle akceleruje z nuly na sto, tak že stihne prolétajícího draha v plné rychlosti překvapit zespodu... to mi přišlo, že si trochu scénáristi spletli jména draků a najednou se z Vhagar omylem stal ten mrštnější a nenápadnější z nich.
, Oh Meleys.... Já vůbec nebrečím kvůli CGI drakům...
. Po předčasném odpískání seriálu se už v předchozí sezóně namísto uceleně koncipované planet of the week sezóny přepnulo do režimu kreativní laboratoře, ve které se testují limity toho, co ST ještě snese (a co případně už ne) a tohle experimentální rozšiřování žánrových/tematických hranic očividně bude pokračovat i v nadcházející sezóně (doufám, že tentokrát konečně dojde i na )
.