Pro mě toho bylo už přespříliš. Předramatizování je jedna věc, ale tady se i ty skutečnosti tak překrucovaly, přibarovovaly a některé záměrně vytrhávaly z kontextu, kde bylo řečeno A, ale už ne B a C,...Z, že se to fakt nedá. Protože potřebovali i ženský hlas, sáhli opět po Claire Williams.. neskutečně otravná a proč by diváka měl zajímat názor jediného ředitele stáje, který nedokázal včas postavit auto na předsezónní testování? A už ani nemluvím o bulváru, který byl spjat se začátkem sezóny (Horner) a beru, že vynechat ho úplně úplně nejde, ale udělat z toho alfu a omegu začátku sezóny.. Netflix jsem si na měsíc po roce předplatil, jen abych se podíval na DtS, ale příští rok si tyhle čtyři stovky zainvestuju s klidem do něčeho lepšího, protože dění kolem F1 sleduji během roku, tohle nemá sebemenší smysl a pro ty, co tento sport nesledují v průběhu roku, je DtS už přespříliš zkreslující a zavádějící zdroj informací.
|
reagovat
|
. Jinak to ovšem vypadá na další lahůdkový nášup, těším se moc
. Po předčasném odpískání seriálu se už v předchozí sezóně namísto uceleně koncipované planet of the week sezóny přepnulo do režimu kreativní laboratoře, ve které se testují limity toho, co ST ještě snese (a co případně už ne) a tohle experimentální rozšiřování žánrových/tematických hranic očividně bude pokračovat i v nadcházející sezóně (doufám, že tentokrát konečně dojde i na )
.