Ti co tvrdí, že Lost je dobrej jen 1. řada jsou pěkně na omylu. 1. řada byl takovej rozjezd, seznámení se s ostrovem, kdežto v 2. řadě už se to celkem rozjelo a i větší interakce mezi 815s a Others byla mnohem zajímavější než co předváděli předtim, nemluvě o poklopu, po jehož objevení mě to začlo bavit nejvíc. Začátek 3. řady byl celkem nic moc, protože se řešilo jen.. vy víte co.. ale po té dlouhé pauze se to krásně rozjelo a troufám si říct, že i celkem dost odpovědí padlo.. sice přibylo i pár otázek, ale začíná se to mnohem víc rýsovat než tomu bylo v 1. a 2. řadě dohromady.. asi tak ;)
|
reagovat
|


.
. Po předčasném odpískání seriálu se už v předchozí sezóně namísto uceleně koncipované planet of the week sezóny přepnulo do režimu kreativní laboratoře, ve které se testují limity toho, co ST ještě snese (a co případně už ne) a tohle experimentální rozšiřování žánrových/tematických hranic očividně bude pokračovat i v nadcházející sezóně (doufám, že tentokrát konečně dojde i na )