Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


zahron
13.04.2012 01:20:34
on-line

Vážně se tu najdou lidé, kterým nepřijde parodovaní vtipné ? "Blanketsburg" a "half-man, half-pillow" notááák ???

a jejich propagační reklamy naNBC

koff
12.04.2012 19:04:46
on-line

Naštěstí takových epizod tam zas tolik není. Nepřítomnost předtočeného smíchu mi vyhovuje. Nepotřebuju, aby mi někdo ukazoval, kdy se mám smát (jak říkáš - nutí tě to smát u každé druhé věty). Naopak mi to vadí v situacích, kdy mi nepřipadá na obrazovce nic vtipné a "diváci" se z toho div nazalknou. Ale to už je subjektivní kategorie.

mcb
12.04.2012 17:51:02
on-line

koff
Ale když se neparodují žánrové klasiky nebo není speciální díl, většinou se to normálně přibližuje tomu, co bychom nazývali klasickým sitcomem. V některých případech možná i méně zábavným, než je takové HIMYM nebo TBBT, které mají předtočený smích, jenž tě nutí u každé druhé věty se zasmát. V Community nic takového není, ale zas to není případ, abychom ho zařadili jinde. Jako například 30 Rock, kde to máš to samé (až na ty parodie teda).

Mr. Hlad
12.04.2012 16:25:08
on-line

koff
Souhlas, ale do dramat to fakt dávat asi nebudem :)

Jinak s Advanced Dungeons & Dragons souhlasím a smrt Changa byla po zvukové stránce (mručivá písnička, v dáli vřískal nějakej orel) naprosto dokonalá. Zcela vážně.

koff
12.04.2012 15:56:43
on-line

Největší chybou je zařazovat Community do stejné skupiny s jinými sitcomy (HIMYM fakt někdo říká "MATKA"???). Já osobně bych to ani sitcomem nenazýval. Např. od TBBT každý očekává, že se u každé Sheldonovi věty bude válet smíchy po podlaze a když se náhodou 15 sekund nazasměješ, tak už je to špatná epizoda. Community vnímám jako esenci toho nejlepšího z daného parodovaného žánru, což poslední epizoda dle mého názoru opravdu byla. Vždyť i Advanced Dungeons and Dragons pro mě bylo epičtější než jakékoliv jiné fantasy od Pána prstenů (Hru o trůny nepočítám do fantasy, nýbrž spíš do historického politického thrilleru, byť to nemá s historií nic společného ) Na druhou stranu je tu vždycky zvýšené riziko, že to prostě někomu nemusí zrovna sednout (v mém případě Abedovi plastelínové Vánoce).

Dr.Z
12.04.2012 00:52:32
on-line

Jedna z nejlepší epizod vůbec. Celou dobu jsem se přiblble usmíval a nakonec tenhle škleb vyústil v nezastavitelný smích, během kterýho jsem musel pauzovat, aby mi něco uteklo.

Mern
11.04.2012 16:51:36
on-line

community
Pro mě byla epizoda těžké zklámání. I když mě většinou baví, jak si v seriálu hrají s různými žánry a přicházejí u naprosto ulítlými náměty epizod, tentokrát to byl naprostý krok vedle. Epizoda nefungovala jako celek. Nuda a ještě jednou nuda. Zasmál jsem se vlastně jenom dvakrát. Poprvé u "polštářového golema", podruhé až na konci války. Což je na tak úžasný seriál ubohé. V mém hodnocení se nejnovější epizoda naopak zařadila k tomu nejhoršímu, co jsem v Community viděl.

SocialniPripad
11.04.2012 16:41:04
on-line

xxendxx
Nevtipné a vážné? Ten metahumor a ironie ti nějak unikly?

xxendxx
11.04.2012 16:22:48
on-line

community
nápad a zpracování naprosto parádní, obsah těžká nuda a tak nějak mi vadí, že to bylo celý naprosto nevtipný a "vážný", což je u sitcomu celkem problém. Jako nějaký amatérský video na tubě by mě to asi uchvátilo, i přes tu náplň, takhle to ale vyšumělo do prázdna... vítězem byly opět seriály, které se do článku ani nedostaly...

© Copyright 2000 – 2019 Všechna práva vyhrazena.