Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


finx
12.05.2013 11:46:30
on-line

nuze
pojdme videt, jak se to dale vyvrbi

Davies182
08.05.2013 19:07:27
on-line

jj použil jsem to slovo z originálu, líbilo se mi. Tak snad nikoho moc nezmatu a každý po přečtení přepne do diskuze, kde jsi to vysvětlil .
Jinak český výklad slova ze slovníku cizích slov Ti, koukám, dává za pravdu, nicméně českej google vyhazuje převážně obrázky malířů, takže je to tak půl napůl .
K tomu seriálu mě potom stejně kromě nutnosti to odkoukat nic moc netáhne, ale jestli tam fakt bude ten námořnickej twist časem, může to bejt hodně zajímavý...

PetrM
08.05.2013 17:26:30
on-line

U mě palec dolů a konec sledování. Základní zápletka honby za jakousi ultimátní knihou vynálezů a znalostí je nezáživná, tajné bratrstvo ukradené z Dana Browna a papežovi pohůnci celkem k smíchu. Není to nijak strašné jenom mírně podprůměrné a s tolika výbornými seriály je nutno sledovací seznam rázně proškrtávat.

Plusy: Titulková sekvence je famózní a Lara Pulver jako vždy k nakousnutí

Pro autora: Já vím, že to sleduješ v originále, ale v češtině má slovo artista jiný význam než umělec nebo řemeslník jak je to pseudoitalsky používáno v seriálu. Někdo, kdo seriál nezná si podle recenze bude myslet, že je Da Vinci nějaký akrobat co metá kozelce

© Copyright 2000 – 2018 Všechna práva vyhrazena.