Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


spoock
25.06.2013 08:55:40
on-line

mrzí mě, že zrušily Young Justice, to byl dost kvalitní seriál, sidekickové nebyli nikdy více super

markantis
24.06.2013 14:16:55
on-line

eSKa
Je potřeba si uvědomit, že samotná představa chlapíka s modrým trikotem a červenými trenýrkami je řadě Evropanů značně cizí. A to ani nemluvím o jeho schopnostech. V naší zeměpisné šířce je pro mnoho lidí nepochopitelná americká potřeba komiksových superhrdinů. Možná by ti to taky přišlo taky nehodnotné po přečtení klasiků, a byl bys překvapen jak ta nezáživná povinná četba může být zajímavá.

TedGeorge
24.06.2013 09:22:32
on-line

eSKa
To je ještě v pohodě. Já měl na gymplu třídního, češtináře, kterej byl neskutečně zapálenej do literatury. Knížky i sbíral, uměl neskutečně poutavě vyprávět a člověka donutil číst jak Hrabala, tak třeba Umberta Eca. No a tenhle neskutečně charismatickej a podle mých "kritérií" prostě kolem a kolem skvělej člověk jednou ve čtvrťáku věnoval dobře půl hodiny tomu, že nadával na Gladiátora. A to že hodně drsně. Naprosto hrozný scénář, idiotské dialogy, "tenhle film reprezentuje vše, co je se světem špatně" atd atd. Od té doby u mě Ridley Scott ztratil veškerý respetk a autoritu

eSKa
24.06.2013 08:07:02
on-line

Lois & Clark: The New Adventures of Superman jedine...nicmene ucitelka cestiny na zakladce [tridni] se tomu serialu zacla jen tak mimo dek vysmivat jako desne kravine asi v nake debate co se v TV dava za blbiny, tak jako jeden priklad za vsechny. Od te doby u me ztratila veskery respekt a ucitelskou autoritu.

© Copyright 2000 – 2018 Všechna práva vyhrazena.