Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


M.a.t.t.
11.10.2013 13:04:23
on-line

Velmi dospely prispevok. Bravo.

Keďo
10.10.2013 11:20:45
on-line

Akéto prekvapenie pre tých ktorý toto považovali za blbosť od začiatku. Inak, pre všetkých fanúšikov ktorý zostali [link] .

PetrM
09.10.2013 17:42:34
on-line

S argumenty v textu se nedá nesouhlasit. Na obranu Whedona bych uvedl, že už v minulosti dokázal, že umí zpracovat jak dospělá a komlexní témata, tak ukočírovat story na více dílů. Myslím, že tlak byl spíše ze strany ABC, které nasadilo SHIELD proti megasledovanému NCIS a asi si vynutilo tyhle "jednohubky" dokud se situace nestabilizuje na skupině pravidelných diváků a povolí nějaký složitější děj.

Tohle bohužel není kabel ale network TV, která musí vykazovat sledovanost týden co týden. Úmrtnost nových seriálů je kolem 70 procent a podle mě není náhoda, že letos ty co začaly s izolovanými případy jako SHIELD, Blacklist a částečně Sleepy Hollow se chytly a pojedou dál, zatímco takové Hostages, Betrayal nebo Lucky 7, které se od pilotu snažily nahodit složitější vícedílnou zápletku, jsou po dvou dílech víceméně mrtvé a nedožijí se jara. Na co je vám mytologie a dopředu připravený plán na dvacet provázaných dílů, když vás po pěti epizodách zruší?

Je to smutné, ale jediným úkolem novinky je přežít, najít své publikum a až pak může něco rozvíjet nebo nějak experimentovat.

Ale jak jsem napsal hned na začátku, nemůžu než souhlasit s tím, že scénáristé by si měli dát Red Bull a pořádně přitopit pod kotlem.

spoock
09.10.2013 16:21:46
on-line

Po nemastném a silně neslaném pilotu jsem doufal, že když už, tak níž už prostě nepůjdou, hle a šlo to, takže ne, tahle slátanina je sotva koukatelná, navíc vypočítavé pomrkávání na geek komunitu z mého pohledu nefunguje, tohle nejsou Simpsnovi ani jim podobný seroš, takže ruce pryč od téhle blbosti, to už raději Arrow.

© Copyright 2000 – 2018 Všechna práva vyhrazena.