Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


Lament
21.11.2013 12:32:12
on-line

Nebylo by to tak špatné, kdyby si scénáristé nepůjčili zápletku, která ve skutečnosti ve vesmíru TWD stojí právě za zrozením Guvernéra. Když to člověk ví, hrozně ho to irituje...

eSKa
19.11.2013 17:41:08
on-line

Za me taky doby po dokoukani sem dal nepomyslne palec hore, ani nevim proc. Asi proto ze vezeni a neustale stejne sablony vsech tamnich postav me uz totalne stvali a epizoda venovana gandalfovi moudremu me najednou diky teto pripada jako hodne divna. Me nejvic cheesy v tedle epizode pripadla historka o otcovi co sel pro cigara a vsadit si a uz se nevratil....ze by autori byli fandove simpsonu a inspirovali se? cha cha

Spooner
19.11.2013 16:17:07
on-line

Pro mě naopak jedna z nejhorších epizod vůbec a totální potvrzení toho, že tahle sezóna bude minimálně stejně natahovaná a nudná, jako zevlování na farmě. Z hlediska přerodu postavy (minimálně dočasného) to nefunguje, David Morissey mě se svým stále stejným výrazem už začíná iritiovat a celá ta linie je strašně nezajímavá a absolutně zbytečná. Z faktu, že se bude tohle rozpitvávat minimálně ještě příští týden, je mi na zvracení. Tahle série jde naprosto mimo mě.

Davies182
19.11.2013 15:35:25
on-line

Ale jako jo, hodně dobrý. Super změna.
Čekal jsem, že to dopadne úplně jinak: takhle to ale vypadá, že se guvernér bude chtít vězení zmocnit ne kvůli pomstě, ale zejm. za účelem útočiště pro ostatní.
Když však jedna z dcer po

spoilersmrti tatíka

nabízela guvernérovi drsňácké usmíření v podobě pěstního kontaktu, tak to sem málem vykvetl, jak se to nehodilo. Emocionální over the top až to bolí.

© Copyright 2000 – 2018 Všechna práva vyhrazena.