Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


Eressea.Ilfirin
15.06.2015 19:46:20
on-line

Skvělý díl! Mně se strašně moc líbí právě ta zmatenost, která už byla v prvním díle. Scény se odehrávají různě, pořádně ani nevíme, čemu věřit. Doufám, že kolem Hannibala budou dělat větší mýtus, protože povídání o Il Mostrovi bylo super. A na rekapitulačním začátku šlo krásně vidět, jak moc důležitá byla hudba v závěru druhé řady.

Během psaní příspěvku jsem si odskočil k promu na další díl, a už teď se nemůžu dočkat! Vypadá to, že se opravdu teď bude hodně řešit Hannibal a že se více dozvíme o jeho životě, takže snad v podobném stylu jako legenda o Il Mostrovi.

DarkrayCZ
15.06.2015 10:39:22
on-line

Karbous
Mě ta nevědomost vůbec nevadí, právě naopak. Hodně se mi líbil nápad

spoilers tou Abigail, že žije a pak zjistíme že je vlastně mrtvá. Sice jsem to tušil, že je jenom jeho představa, protože by bylo divny kdybi přežila, ale stejně nápad výborný. A myslím si že Jack přežije určitě a Alana nejspíš taky. A docela by mě zajímalo jak Chilton mohl přežít, ale třeba taky bude jen představa, ale pravděpodobnější je že bude živý.

Karbous
15.06.2015 00:34:08
on-line

Ano, taktéž stále velmi baví. Navíc to italské prostředí tomu dává úžasnou atmosféru. A ten "jelen" byl tentokrát hodně zvrácený.
Jsem hrozně zvědavý na další díly, protože fakt nemám tušení, kam děj půjde dál. Jediné, co mě štve, že ani po 2. díle nové série stále nevíme, kdo všechno z loňského finále vlastně přežil.

© Copyright 2000 – 2018 Všechna práva vyhrazena.