Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


hroubek
08.12.2015 19:52:57
on-line

S02E02 - Perfektně vygradovaná epizoda. Je fajn se vrátit k hrdinu a sledovat jejich novou pouť za lepším zítřkem. Znovu se objevují nové otázky, samotné město se nám představí v ne moc pěkném světle. Kevin se snaží zachránit a nenechat se stáhnout dolů, ale má zlého našeptávače v podobě Patty. Konec skvělý a slibuje velké věci. 9/10

Sam.Vimes
15.10.2015 23:04:12
on-line

Původně jsem se chtěl dívat až na celou řadu najednou... a pak mi došlo, že se mě v sobotu na srazu Davies určitě zeptá jak se mi líbil rozjezd Leftovers
Zatímco loni mě ten seriál zaháčkoval až u dílu soustředěném na Ecclestona (s01e03, myslím), letos se jede pěkně zostra už od začátku. První díl super a představit nejdřív Murphyovi a Miracle a teprve nakonci nechat přijet naše staré známé byl výborný tah. Dostává se to pod kůži daleko, daleko víc než kdybychom jen sledovali jak Kevin s rodinou přijíždí a seznamují se s nějakými sousedy.

Druhý díl ještě o fous lepší a nakonec jsem rád že budu koukat postupně a budu mít vždycky čas nad dílem přemýšlet a nechat to působit.

spoilerMyslím že Kevin si cihlu přivázal sám a chtěl se zabít.
S těma tělama je to super nápad, ale tipuju že to tak spíš nebude.

do_Od
14.10.2015 10:45:54
on-line

S02E02

spoilerKdyž si dáte dvě a dvě dohromady, tudíž spojíte konec téhle epizody a znovu se podíváte na promo poster ke druhé řadě, Kevin je stahován touhle cihlou hlouběji a hlouběji ke dnu, zatímco se ho Nora (a jistě i ostatní) budou snažit držet nad vodou.

Tohle si jde přebrat jako "nějaké síly" (sci-fi tady je cítit podstatně víc, než v první sérce) se ho snaží dostat na svou stranu/zabít, ale na světě ho miluje až příliš moc lidí, aby ho nechali odejít. Jediná možnost, jak se Kevin dopátrá toho, co nebo kdo je na tom dně, bude jedině že se rozhodne (stejně jako jeho otec) tomu poddat. A to mi přijde jako poměrně pravděpodobný směr a cíl druhé sezóny. Akorát s Patty si nevím rady, zatím by mi dávalo smysl, že ho tentokrát "vytáhla" ona.

Davies182
14.10.2015 10:14:18
on-line

TonyClifton
Hustě, dává to větší smysl než moje domněnky

Jestli se potvrdí to s těma tělama, moh bys jít z fleku dělat scénáristu mysterizních thrillerů

A ty ženský v autě se ho ptaly, jestli už to začlo, jestli je připravenej... nevim proč, ale z tý scény sem vydedukoval, že by mohl mít něco společnýho s Ježíšem... moderní inkarnace... fakt se mě neptejte, jak na to moje hlava přišla, přijde mi to jen zajímavý a bavim se těmahle haluzema.

TonyClifton
14.10.2015 09:43:13
on-line

Davies182

spoiler

1) Já si myslím, že mu akorát slušně jebe posmrtná Patti nebude mít jiný význam.

2) Na mne to spíš dělalo dojem, že se pod vlivem v nějakém psychozáchvatu chtěl zabít sám aka Patti. A tou cihlou spadnul na spouštěč nějaké výpustě, která spláchla vodu z té nádrže nebo co to bylo i s holkama. Což IMHO odkryje těla pozůstalých po těch co přeci jen z Miracle zmizeli....

btw nepamatuješ na tu scénu z miunlé řady, jak těsně před zmízením u něj zastavilo auto jak byl běhat a na něco se ho ptalo? To mi pořád vrtá hlavou...

Davies182
14.10.2015 08:40:01
on-line

Spoiler je k S02E02, děj dopředu nezjišťuju a na trailery nekoukám.

spoilerTak myslím, že po aktuální epizodě můžeme "s jistotou" říci dvě věci:

1) Patti se zabila cíleně kvůli tomu, aby ji (resp. GR) začal brát Kevin vážně a aby mu byla blíž

2) Někdo tam nahoře má náčelníka sakra rád, když ho pořád tahá z průserů - nejdřív mu zabrání strávit zbytek života v lochu, a pak kvůli němu dokonce vypustí celou řeku, když jej někdo v limbu po otráveným koláči vhodí s tvárnicí na noze mezi ryby... wow.Začátek S02E03 bude asi hodně napínavej: ti dva se navzájem znepřátelej dřív než bych čekal. Já ten seriál miluju a chci, aby měl 25+ sezón. A chci českej překlad knihy, kurňa!

diablopur
13.10.2015 21:27:12
on-line

Nejspíš jsem si v tom našel nové Ztraceni. Jako jasné, ten Damon Lindelof. Ale má to dost podobných aspektů asi díky němu, jako např. mluvení s mrtvými nebo ty mrazivá cool tajemství a vsaďte se mnou, že porod jste neviděli v Leftovers naposledy(v Lost jich bylo...). Po těchto dvou dílech jsem do toho spadl ještě víc než minule. Týden čekání je zlo!

p.s. DO_ODe, určitě dřív nebo pozdějc úvodce propadneš, já po prvním díle byl k ní skeptický trochu, ale už u druhého dílu mě z ní náramně mrazí.

© Copyright 2000 – 2018 Všechna práva vyhrazena.