Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


MARTASLJ19
26.04.2016 08:01:54
on-line

Tiež súhlasím s tým že Ball ma s tým prd. Keby nie je Davida Schicklera a Jonathana Troppera tak žiadne Banshee nemáme. Ball to dopomohol nakopnúť aby seriál vôbec začal, inak sa tom už len zadarmo priživuje. Inak samozrejme celý seriál vedie Jonathan, celú prvú sériu napísal ešte so Schicklerom.

Inak dúfam, že to začne byť už poriadne. Mám obavy že za tie 4 dieli čo zostávajú nesplnia očakávania. Z toho vraha nák nie som nadšený. Ja chcem vidieť finále ako Hood zničí už definitívne Kaia v dákom súboji. A samozrejme ako predtým porazí Burtona. I keď teraz je jasné, že Proctor bude mať problémy s tým Kartelom, keďže všetky tie drogy zničila Carrie a tak pôjdu po ňom. Ale skratka ja chcem finále Hood vs Proctor. Nie dáky sprostý vrah a jeho praštená žena....

M.a.t.t.
25.04.2016 13:31:51
on-line

Udajne pomalsie tempo epizody mi nevadi, skor mi prekaza neustale opakovanie Ballovho mena (je mi jedno, ze ma serial podobne prvky ako jeho vlastne diela a ze je jednym z mnohych producentov) pretoze serial netvori partia okolo neho, ale partia okolo Jonathana Troppera. No offense, viem ze sa to tu uz riesilo a viem, ze pod Ballovym znamejsim menom to predavaju aj viacere zahranicne media, ale ... chudak Tropper, ktory ma na kvalite serialu nepomerne vyssie zasluhy. Nehovoriac o tom, ze to matie aj beznych divakov.

Stvrta seria ma zatial bavi, az na jedinu linku - a tou je bohuzial ta ustredna so satanistickymi vrahmi, ktora mi do serialu velmi nesedi. Ale zase sme sa vdaka tomu dockali Elizy Dushku a uz len jej nastup stal za to.

PetrM
25.04.2016 12:01:15
on-line

Mám z téhle epizody taky lehce smíšené pocity. Myslím, že základní idea není špatná - když je teď jasné, že Hood je nevinný, šli by všichni (Hood, policie i Kay) po stopě satanistů a pletli by si to. Navíc by bylo Bratrstvo na vedlejší koleji. Carrie teď pravděpodobně alespoň na čas poštvala Kaye a sluhu proti Bratrstvu (ztráta byznysu, reparace), kteří se pročistí navzájem a Brock s Hoodem budou dělat na vraždách.
Nová postava agentky takhle pozdě v ději je celkem divná. Eliza Dushku je samozřejmě vždy vítána, ale pokud chtěli tvůrci nějakou novou postavu, která může věci zkomplikovat, mohli trochu víc představit tu novou policistku, o které pořád nevíme vůbec nic. Tohle na mě dělá dojem, že Alan Ball dostal možnost mít na 2-3 epizody známou guest star a tak ji tam prostě přidal. Samozřejmě umře ...

P.S. Ženy s plamenomety jsou nebezpečné, ale sexy
P.P.S. Kde sehnal Burton tu zmrzlinu od McDonalda při čekání před vězením?
P.P.P.S. Čekal bych, že agentka FBI bude mít přístup ke kvalitnějšímu "matroši" než zbytky ze žárovky

hroubek
25.04.2016 09:32:42
on-line

Tak trochu souhlasím s tím co napsal Moranius. Zatím mě to připadá, jakoby tvůrci nevěděli, že je tohle poslední sezóna a jeli si svoje. Jsme v půlce řady a fakt si nedovedu představit jak to všechno chtějí během čtyř až pěti hodin uzavřít, tak aby to nepůsobilo komicky. Věřím tvůrcům, že to mají pevně v rukou, a že druhá půlka řady bude nadupaná akcí a soubojema, a že se konečně něco dozvíme o panu Hoodovi.

Moranius
24.04.2016 23:09:27
on-line

To já moc spokojený nejsem. Kdyby to nebyla poslední sezóna, tak by roubování dalších postav do děje nevadilo a díl by šlapal, jak má. Ale poslední sezóna to je, zbývají čtyři díly do konce a zčistajasna se zjevivší satanistický kroužek a nová agentka (s obligátním traumátkem, aby hbitě zapadla mezi sbírku antihrdinů) přidávají na linkách, které se musí uzavřít. Trochu se bojím nutné uspěchanosti a neuspokojujícího finále hlavního děje, které by z tohoto rozmělňování mohlo pramenit. Plus mne celkem naštvalo odhalení vraha, čekal jsem taky již zaběhnutou postavu a ne jakýsi nesouvisející kult, který Rebeccu nejspíš zabil čistě náhodně. Osobně jsem doufal, že poslední řada se bude točit kolem tří věcí: Hoodovy minulosti, Árijského problému a finálního showdownu s Kaiem.
Ale pořád to je Banshee, takže to snad mají tvůrci pod kontrolou a dobře to dopadne. Plus byl třeba Hood v minulosti satanista, nebo roháč by mohl být aspoň jeho brácha.

(=LIFTY=)
24.04.2016 20:49:17
on-line

Klidnější díl mi nevadí, vzhledem k ukázkám na ten další... Spíš mi tam chyběl Sugar... A spolu s Jobovým mučením zmizel i humor... Navíc mám šílenou tendenci ho oholit, protože mi ty jeho vousy připomínají Trošku.
Jsem rád za nové postavy - dva noví nevypočitatelní psychopati a další sexy ženská, která to do konce řady schytá. Proč? Protože Banshee.

do_Od
24.04.2016 13:43:49
on-line

Já už si hlavně netroufám vůbec nic tipovat. Minulý týden jsem tvrdil, že vrah bude definitivně někdo, koho už známe a pak mě tvůrci takhle ztrapní hned v úvodu další epizody...

Každopádně mi tak nějak přišlo, že se v tomhle díle vlastni ani moc nestalo. Výplň. Což bych od poslední - zkrácené - řady takového seriálu nečekal. Nicméně příjezd sexy FBI agentky je maximálně vítaný, stejně jako zapojení toho "tatínka" nácka zpátky do businessu a vlastně i ten satanistický kroužek (chvíli jsem měl strach, že bude jen on sám, nebo že to budou dělat ve dvou, takhle když je to celá komunita mi to dává malou naději, že bych se mohl dočkat podobné vyvražďovačky jako scéna s kostelem v Kingsmanech), takže aspoň něco mi tenhle díl dal. Ale už by to chtělo přidat.

A spin-off s Bunkerem bych bral taky všema deseti.

© Copyright 2000 – 2018 Všechna práva vyhrazena.