Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


Cien
28.10.2016 12:53:20
on-line

6/10 ??? Vážně, já jsem nestačil dýchat, brutální masakr

Spike_1
26.10.2016 22:35:10
on-line

Tak se mi za ty dva dny premiérový díl 7. řady rozležel v hlavě, a došel jsem k dvěma závěrům:
1 - Jde o nejlepší epizodu za hodně dlouhou dobu (říkám jako někdo, kdo ani poslední série WD nehejtuje)
2 - Kdo i tenhle díl považuje za průměrný až podprůměrný, myslím si, že může sledování seriálu s klidným svědomím vzdát. O moc lepších dílů nás asi nečeká, v nejlepším případě jich bude více kvalitou a atmosférou podobných tomuhle. Mě tahle představa přijde naprosto dostačující. Komu ne, myslím že sledováním dalších dílů se bude jen trápit (pokud tento jedinec netrpí masochismem nebo se nevyžívá v tom sledovat čistě jen proto aby mohl kritizovat). Kdo nepovažuje S07E01 za alespoň mírně nadprůměrnou epizodu, pro toho už seriál prostě není.
Pro nás ostatní pokud to takhle půjde dál, nechť si to užijeme

Failarth
26.10.2016 20:15:47
on-line

...šlo o to šokovat ne pobavit, do budoucna fajn vyhlídky a budoucnost je dle nedávného vyjádření pro fanoušky velmi růžová .
Davies182
25.10.2016 20:14:20
on-line

JAn_G
Uf, vidím to úplně stejně , jenom jsem se prvních cca deset minut stejně nedokázal nenasírat, jak to trooochu natahovali... jinak pecka a smrt 2 obrovský překvápko i pro znalce předlohy (podle který se zdaleka 100% nejede).

do_Od
25.10.2016 19:20:24
on-line

Dal bych 4/10, jedna cool postava to fakt nevytáhne a ten roční odstup (dal jsem si předtím jenom rychlý recap šesté řady) mě akorát přesvědčil, že se nic nezměnilo. Pořád to stejně trapně ubrečený rádoby drama, který se natahovalo a natahovalo, až v něm nezbyla žádná šťáva. Docela i lituji, že jsem tím nakonec ztratil čas.

JAn_G
25.10.2016 15:45:04
on-line

To, co předvedli v minulé sezóně, bylo hodně nešťastné a nasrávací, nejen finální cliffhanger, ale i celá ta šlamastyka u kontejneru, nicméně se Spoonerovou kritikou nesouhlasím, až na tu scénu se svátečním obědem. Úvod sedmé řady je jedním z nejlepších momentů celého seriálu a právě to odsouvání a pomalé odhalování právě v tomto případě jen prohlubuje a podtrhává veškerou, v tomto případě až bolestivou brutalitu poprav a finální dopad celé epizody. I když smrt A byla jen evidentním nástrojem pro zvýšení intenzity překvapení smrti B, fungovalo na výbornou. Smekám, takhle mě Walking Dead nebavilo od smrti Lizzie.

hroubek
25.10.2016 14:24:42
on-line

Na seriál jsem byl dost naštvaný a upřímně jsem už na něj nechtěl koukat, jelikož to bylo pořád to samé dokola a dokola, už od druhé řady. Přesto jsem první díl sedmé řady zkusil. A u seriálu ještě chvilku budu a to kvůli panu Jeffrey Dean Morganovi, který je opravdu parádní zaporák a po dlouhé době zajímavá postava, které je nevyzpytatelná. Zbytek dílu slušný. Oběti nepřekvapily, a to více fungovala scéna s rukou nebo donášení sekyry. 7/10

(=LIFTY=)
25.10.2016 13:46:42
on-line

Negan volno mit nebude, vzal si s sebou nejoblibenejsi serialovou postavu... A bojim se, ze tim zabijou SPOILER KOMIKS

spoilerCarlovu total badass linku...

Arbiter
25.10.2016 11:12:24
on-line

S recenzí souhlasím. Ta epizoda tam je jen od toho, aby šokovala, ne aby odvyprávěla dobrej příběh. Problém vidím v tom, že Negan bude mít teď chvíli volno...

HonzyR
24.10.2016 23:34:10
on-line

6/10? Really?

Spike_1
24.10.2016 21:54:14
on-line

Tak tvůrci překvapili hlavně tím, že ničím nepřekvapili - oba sejmutí hrdinové i v komiksu zemřou ve stejném dílu, jen Abe trochu jinak... takže se vlastně jen potvrdila ta nejpravděpodobnější teorie. Svou sílu to ale má - Abraham mi bude chybět, ten se vyvíjel zajímavým směrem, a Glenna - i když ten se kolem třetí řady tak nějak ustálil - budu taky docela postrádat. Někdo to ale odnést musel, no -u těchhle postav na to byl člověk aspoň trochu nachystaný. To natahování toho kdo to odnesl mi nevadilo - byl jsem aspoň příjemně napnut a věděl, že se to stejně za chvíli dozvím. Ukázat kdo to koupil hned v prvním záběru by bylo o dost lacinější. Ač očekávaná, úmrtí byla dosti emotivní - a tempo celé epizody skvělé, ani jsem se nehnul. Předzvěst konfliktu mezi Rickem a Neganem slibuje hodně, zombíci taky nechybí, a u scény s Carlem a sekerou jsem na chvíli fakt věřil tomu, že se to dotáhne do konce... Prostě tentokrát není skoro co kritizovat. Sice je jasné, že podobné tempo jako úvod si neudrží celá řada (vzpomeňme na pětku) ale pokud aspoň půlka dílů bude mít takovou atmosféru a spád, sedmá série nebude ztráta času (jen ať ty našlapané díly nejsou zase až ty poslední). Vzhledem k tomu že má seriál po dlouhé době zase pořádného padoucha to ale s budoucností vidím celkem nadějně.

(=LIFTY=)
24.10.2016 21:20:03
on-line

Negan je nejlepší postava celého Walking Dead komiksu... Nikdo mě tak nebaví, jako on... Po stý díl jsem komiks četl jen jednou, ale od jeho objevení jsem to sjel hned dvakrát a to jen kvůli té postavě. Jestli jí změkčí a udělají z něho "měl jsem těžký život, hráblo mi, odpusť mi Ricku" tak ten seriál dostane poslední ránu.
Upřímně jsem skončil u konce třetí řady a nemínil jsem pokračovat dál. Ale dám si nějaký rychlosestřih (důležité věci znám z komiksu) a kvůli Neganovi tu novou řadu dám.

© Copyright 2000 – 2019 Všechna práva vyhrazena.