Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


Kasandra
07.02.2017 00:09:55
on-line

Příspěvěk
Seriál sleduji a žasnu.V roce 1982 jsem pracovala jako písařka(civilní) u VB.Situace které v seriálu jsou prezentovány na mne působí jako s jiného světa.Doslovná blbost některých policistů je opravdu přes míru.Jistě,tak jako kdekoliv jinde se najde blb,ale promiňte tolik blbců na jednom pracovišti?
Doba je nám prezentovaná jako černá,bez naděje,plná smutku.Opět řeknu,je to přehnané.Problémů bylo spousta,někdo je řešil,někdo ne,ostatní prostě jen žili svůj život jak uměli.
Herci?Ti prostě jen hrají své role.Někteří výborně,jiní to odflákli.
Celkový dojem?Za 4,jako ve škole.

MartinaH.
23.01.2017 08:37:48
on-line

skvělý
Obsazení Václava Neužila do role Filipa Marvana byl výborný tah. Tento seriál sleduji hlavně proto, že v něm Václav Neužil hraje, on tomu dodává přidanou hodnotu. Dvojice Trojan - Neužil je dokonalá... Né každému úplně nesedí tento žánr, seriál je něčím zvláštní a to ho nadřazuje nad ostatní, kde se již dá dopředu odhadnout děj. Mystika ve spojení s reálným světem tehdejší doby. Za mě palec nahoru.

slam75
03.01.2017 18:46:50
on-line

dobrý,ale neoriginální
Bohužel, pokud jste někdo viděl Poldu na Prima TV, tak mi přišel 1.díl seriálu ČT poněkud sušší. Určitě méně zábavný a poněkud chaotický. Chtělo to asi dát do hlavní role někoho výraznějšího. Trojan je samozřejmě hvězdou celého seriálu, ale Marvana měl hrát někdo jiný, kdo má větší charisma. Jinak si myslím, že seriál bohužel zaujme spíše chlapy a že nedosáhne sledovanosti Případů 1.odd., které působilo až dokumentárně věrohodně a bylo velmi napínavé a hlavně hvězdně obsazené. Ženy tento seriál nechytl a tudíž si myslím, že hodnocení 6/10 je až příliš optimistické. Osobně dávám 5/10, ale jedná se určitě o nadprůměr současné české produkce.

© Copyright 2000 – 2020 Všechna práva vyhrazena.