Strana 2 z 4

1 2 3 4

Poslední do party

Zatímco se tady vesele bavíme o Defenders, stále nás ještě čeká příchod posledního člena týmu, Danny Randa. Tenhle mistr bojových umění to neměl z počátku vůbec snadné, zatímco ostatní hrdinové se pořád ještě tak nějak drží při zemi, Iron Fist je celkem dost spirituální, lítají tady slovíčka jako magie a jakmile ho uvidíte v akci, nejspíš budete dost mrkat, co všechno umí. Není divu, že si na něm pár lidí vylámalo zuby, seriál měl původně dorazit už po Jessice Jones, nakonec ho ale vystřídal Cage, jehož popularita závratně vzrostla během účinkování vedle Jessicy.

Chvíli se dokonce uvažovalo o kompletní výměně za Punishera a přesunutí Iron Fista na velké plátno, nakonec se ale tvůrci dohodli, scénář byl konečně hotový a Iron Fist se začal pomalu ale jistě obsazovat. Tónem by měl být o něco lehčí než jeho předchůdci, Danny je koneckonců věčný optimista. Příběh pak bude balancovat mezi povinostmi Danny Randa coby navrátivšího se z mrtvých a jeho alter ega Iron Fista coby ochránce nevinných. Něco mi pak říká, že obojí dlouho kombinovat nezvládne.

Tým? Jaký tým?
Pokud máte dosavadní sólovky všech hrdinů nakoukané, pak si jistě dokážete představit, že ta úvodní spolupráce mezi všemi v týmu nebude úplně jednoduchá. Vlastně to ani nebude přímo spolupráce, minimálně v úvodu nás čekají hádky, morální rozepře i boj o to, kdo vlastně bude stát v čele. Stickova závěrečná slova z teaseru vypuštěném na loňském Comic-Conu koneckonců mluví za vše.

„You think the four of you can save New York? You can´t even save yourselves.“

Strana 2 z 4

1 2 3 4