Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


CAPS_LOCK
08.11.2018 17:51:58
on-line

Ty jeho kecy o tom, že chce vidět vyrůstat svoje děti… Z dcerky už je puboška, kterou zajímá něco jiného, než rodiče a u synka už ty nejlepší léta taky prošvihl. Dle mého za tím rozhodnutím byla spíš klesající kvalita seriálu – a nezabít se nechal jen proto, kdyby se objevil zajímavější projekt ve WD universu, případně se mohl vrátit v nějaké další sérii (což asi není úplně vyloučeno) až: mu dojdou prachy / úroveň TWD se zlepší / bude muset platit tučné alimenty bývalce / se mu zasteskne, atd. Tak odletěl do Commonwealthu...

Spooner
07.11.2018 17:44:40
on-line

novoten
Kde píši, že mě třeba Penny Dreadful nebaví? Sice si tam stěžuji na příběh, ale prvním dvěma sériím dám stále klidně 7-8/10 a na americký dobrodružství jsem zvědav. A zombíků už se obecně ví, že jsou s kvalitou i sledovaností dole, tak proč to nenapsat? A psaní o nich mě rozhodně neobtěžuje, baví mě právě o to víc, že do nich mohu promítnout i svůj názor a pocity

Jinak pro Ricka je to ve Walking Dead fakt konečná, Gimple to v tom pořadu po minulém dílu pro jistotu zdůraznil.I když u nich samozřejmě nikdo nikdy neví nic natrvalo a za rok může být všechno jinak, to je jasný.

novoten
07.11.2018 16:22:20
on-line

Já to pochopil tak, že Rick se vrátit může, například za čas v úplném finále, to, že jeho linka taky poskočí o delší časový skok, tomu dost nasvědčuje, stejně jako skutečnost, že Andrew bude tuším některé epizody snad ještě v této sezóně režírovat.

P.S.: Vím, že je to těžký a že se bez toho o seriálech píše hůř, ale bylo by možné ty vlastní vhledy na kvalitu nějak zobecnit? Jak z tohoto článku, tak pár dní zpátky z článku o spin-offu Penny Dreadful mám pocit, jak když Spoonera skoro obtěžuje psát o seriálech, které ho tolik nebaví.

© Copyright 2000 – 2019 Všechna práva vyhrazena.