Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


Zobrazuji položky 21 – 40 z 33

1 2

zahron
25.06.2015 20:35:09
on-line

Sons
Sons maj fakt skvělej OST je hodně těžký vybrat pár dobrejch, ale určitě si na nějáký momenty vzpomenu:
John the revelator - finále 1 sezóny - to každopádně
Comin Home - by the light of the moooon
Cant stop falling in love - asi nejlepší závěrečná honička a tak trochu připomenutí nostalgie, protože původní verze hrála hned v prvním díle
I want your love- Toadies - docela zapamatovatelná záchodová scéna z druhé série
Lions - myslím že je to zrovna díl kdy Opie dostane nakládačku

Ovšem nejvíc BADASS scéna ze všech je prostě Walter White Yo DLZ- Tv on the Radio

SN
Blue Oyster club - nesmí chybět samozřejmě, použili jí i v OITNB

z SG universe si pamatuju rozhodně na 2
Alexi Murdoch
Breathe

samozřejmě nejde zapomenout na Reginu a OITNB, ale to se asi nepočítá

do_Od
25.06.2015 19:05:38
on-line

Spooner
Teď jsem málem začal s prvním dílem Mad Menů když tu napíšeš ten Justified, na který jsem se už dlouho chtěl podívat a pořád na to zapomínal. Ha, díky!

Jinak díky, přehrál jsem si všechna ta videa a odkazy tady a můj playlist je hned zase o spoustu věcí bohatší :) můj master plan mi vyšel!

Spooner
25.06.2015 18:16:21
on-line

Hmm, tak celý den se těším, jak po práci v diskuzi vypíchnu své tipy, a on mě Godlike prakticky ve všech předežene :D Grey´s Anatomy + Snow Patrol je jedna z nejlepších scén seriálu vůbec a dost můžu i to jejich malinko kýčovité "posmrtné" setkání.

A když je řeč o Snow Patrol, musí se zmínit i výtečné finále 12. řady Pohotovosti, na který jsem si hned vzpomněl.

Sons of Anarchy je pak kapitola sama pro sebe. Ten je v podobných hudebních montážích a nářezových písničkách naprosto bezkonkurenční. Tu finálovou scénu jsem si pouštěl snad ještě měsíc po konci seriálu. Psát tu topku já, možná ani na žádný jiný seriál nedojde

Jo, a patří sem samozřejmě i jakákoliv scéna z Justified, v níž hraje tahle pecka, a je jedno v jaké verzi. Je toho prostě moc...

TonyClifton
25.06.2015 17:36:37
on-line

IMHO by si to zasloužilo připíchnout na MZ, tohle docela táhne...

Godlike
25.06.2015 13:36:17
on-line

A ještě k True Detective S02. tohle byla taky strašná bomba.

Godlike
25.06.2015 13:12:01
on-line

Nejlepší článek / téma v historii TVZone. Bez debat. Opravdu hodně chválím výběr Luthera, ta scéna mě rozkouskovala napořád. Na tohle jsem prostě nebyl připravenej.

Když jsem byl mladší, díval jsem se na pravidelně na Grey's Anatomy. Asi do 4té řady. Do té doby mě to jako oddychovka strašně bavilo. A prostě jestli na něco nezapomenu, tak je to finále druhé řady a nezapomenutelný Jeffrey Dean Morgan v roli Dannyho + Snow Patrol. Jo, brečel jsem. A nemálo.

V diskuzi jsou zmínění Sons of Anarchy. Ti jsou geniální hudbou nabití od začátku do konce a mrzí mě, že se v podobných článcích neobjevují víc (celkově je to u nás imo dost podceňovanej seriál). A pokud si i dnes pustím úplné finále s hudbou od The White Buffalo & The Forest Rangers tak jsem totálně na kaši a slzy tečou po tváři. Kdo ví, musí být taky. Come join the murder.

Jo, Californication a konec 6. řady je taky boží. Tak to mělo do prdele skončit. Hank se i přes to všechno, i přes skvělou Faith, prostě vrátí za Karenn, za baby mama, a zaklepe na ty dveře. A je úplně jedno, jestli budou spolu nebo ne. Postava má vnitřní rozřešení a divák je spokojenej. Bylo by to boží. Stále si odmítám pustit sedmou sezonu.

A co strašně moc můžu a neuvěřitelně na mě působí, tak je úvodní hudba k Peaky Blinders. Něco tak fitting je snad jen u obou True Detective sérií.

A jak bych mohl zapomenout! Pravděpodobně nejlepší a nejsilnější scéna z Raye Donovana. Walk this way!

Max Richter a Leftovers už tu snad měl i samostatný článek. Zaslouženě. Hrozná ždímačka.

Jeden z největších vrcholů celého Newsroomu. Když se všechno sere a pak to něco svede dohromady. A u toho Coldplay a Fix You.

Byla by toho zřejmě ještě hromada. Ugh. Sem si docela zavzpomínal takhle při poledni. Skvělej článek, jen houšť.

Hon2ar
25.06.2015 11:52:13
on-line

Super článek.

Skvělá hudba byla také ve Scrubs. Ať už dramatičtí The Fray a How to Save a Life, když dr. Coxovi umřou tři pacienti. Nebo závěrečná Book of Life od Petera Gabriela, která přináší jeden z nejlepších seriálových konců a skvělé finále.

Z dramatických seriálů kromě Studia 60 Sorkin zaúřadoval také v The Newsroom, kde v první sérii skvěle použil Fix You od Coldplay.

Sam.Vimes
25.06.2015 11:34:18
on-line

Palec nahoru za celý článek a subjektivně hlavně za zařazení Přátel (U2) a House (Gabriel). Původní My body is a cage od Arcade Fire je sice zajímavější a originálnější, ale Gabrielova verze je zatraceně působivá.

(najít konkrétní scény je těžší než bych čekal, takže v odkazech většinou jen hudba)

Finále 3. řady Battlestar Galacticy, setkání víte-koho a psychedelický cover All along the watchtower.

V Supernatural by se toho našlo hodně, namátkou třeba nástup Smrti a O Death (tady je na YT i celá scéna) nebo tradiční sekvence "The road so far" s Carry on my wayward son.

V Californication konec 6. řady, Hankův návrat a My California nebo o pár dílů dříve Wild Horses když Hank na koncertě přemýšlí že

spoilerpožádá Karen o ruku.


V Entourage by se výborné hudby našlo taky dost, ale teď mě nic nenapadá...

A Sons of Anarchy jsou hudebními montážemi přímo nabití, spoustu té hudby často poslouchám: Cold Blues, John the Revelator, Gimme Shelter, Comin' Home...

earthworm
25.06.2015 11:22:53
on-line

Tak tenhle klenot ze Skins jsem jeden čas jel pořád dokolečka, boží!

Divím se, že mě Californication nenapadlo rovnou, tam byla hudba další hlavní postavou. Moji oblíbenci: Foo Fighters - The Pretender, Rolling Stones - You Can't Always Get What You Want (sice bylo víckrát, ale primárně konec 4. série), Alice In Chains - Check My Brain, Elton John - Rocket Man

TedGeorge
25.06.2015 11:17:22
on-line

Super čtení a z hlavy mě napadá plno dalších na možné pokračování. Tak to pak napiš

do_Od
25.06.2015 11:05:57
on-line

Tony
Parádní, kdybych sledoval a věděl, o co jde, nejspíš by to bylo taky in. Přesně jak jsem čekal

BB, House ale třeba i Californication, které nezaznělo, mělo těch montáží víc, vybírat si nebylo vůbec lehké ale k čertu s tím, bavil jsem se

TonyClifton
25.06.2015 10:52:19
on-line

Výbornej článek, nedávno jsem si něco podobného dával v hlavě dohromady

A pořád platí, že nic nemá na tenhle skvost ze Skins, což je u nás tak moc podceňovaný klenot. Jenom koukněte na ty herce, solidní přípravka. :)

[link]

earthworm
25.06.2015 10:29:15
on-line

Doufam že z tohohle článku vyleze nějaká pěkná diskuze Co mě teď z fleku napadne za mou oblíbenou scénu, tak Breaking Bad a "Stay away from my territory" asi z půlky druhé série, za doprovodu Tv on the Radio - DLZ

Zobrazuji položky 21 – 40 z 33

1 2

© Copyright 2000 – 2018 Všechna práva vyhrazena.