Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


do_Od
16.05.2016 19:10:50
on-line

Tak už jsem to konečně taky dojel a jo, pecka. První řada mě teda sice vzala o něco víc, ale i tak to bylo hodně fajn, obzvlášť těsně před tím, než se obě ty linky spojily dohromady. Snad jen u konce mi přišlo, že tu hlavní zápletku nechali trochu zbytečně vychladnout, aby během jedné a půl epizody ještě stihli vyřešit vraždu jeho matky, takže nakonec obojí vyznělo tak trochu zvláštně, ale jinak krom toho to byla skutečně po čertech vydatná krimi. Hodně poctivá práce

8,5/10 a těším se na třetí řadu.

TedGeorge
16.05.2016 00:44:45
on-line

Naprosto neuveritelna pecka. Druha sezona slupnuta jako malina. Pokus jeste vahate, jdete do toho!!!

JohnyD
11.04.2016 13:54:10
on-line

Ešte som zabudol napísať, že to má u mňa plusové body za dcéru Harryho, do ktorej som sa platonicky zaľúbil v podaní Madison Lintz.

Naposledy ma takto dokázala osloviť Hayley McFarland v Lie to Me

Sigi
11.04.2016 13:04:40
on-line

Knižky jsem nečetl ale kvalitu tak nějak člověk vycítí, takže loni po první sérii jsem byl nadšený a letos to není jinak. Bosch je těžký oldschool v tom nejlepším smyslu a Titus se pro roli nekompromisního detektiva narodil. Doufám, že mu kámoš Ben Affleck přihraje pořádnou roli v novém Batmanovi :) Jinak recenzi můžu podepsat. Naprosto přesné, takže díky za ni :)

JohnyD
11.04.2016 12:29:28
on-line

Včera som to dopozeral

Spooner to napísal úplne presne a vystihol moje pocity. Hrá sa to s veľa žánrovými klišé, ale tým, že nepotrebujú každú epizódu uzatvárať twistom, alebo cliffhangerom tak to lepšie funguje, prirátajte si k tomu presné výkony aj upratovačky vo vedľajšej roli a ten dej tak odsýpa, že som sa parkrát pristihol prekvapený, že na mňa vybehli záverečné titulky a to len Harry chodil od dverí k dverám.

Titus je trefa do čierneho, čo sa týka castingu na postavu Harryho, Taktiež aj vedľajšie role sú fajn obsadené a napísané, verím že to si Conelly postrážil s Ericom Overmyerom, ktorý robil aj na The Wire.

Bosch je proste film, ktorý nechcete aby skončil a som rád, že Hieronymus Bosch sa vráti aj v tretej sérii.

© Copyright 2000 – 2018 Všechna práva vyhrazena.