Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


Zobrazuji položky 41 – 60 z 55

1 2 3

Stranger777
29.08.2017 16:37:43
on-line

Tak teď mi to nedá a taky se vyjádřím

Podle mě se to moc hrotí. Takhle, většinu knih jsem nečetl a stejně bych si ty detaily už nepamatoval. Viděl jsem každej díl, ale nesjíždím to před každou sezónou, takže nevím. ALE imho musím souhlasit v zásadě s redakcí.

Oproti minulýmu dílu návrat k starýmu dobrýmu GOT. Myšleno tak, že si dali čas na dialogy, Cersei a okolí si to prostě dávali. Dokonce sem se fakt chvíli lekl ve spojitosti s Jamiem.

Možná se ty dialogy mohly zdát tlačené a vůbec, taky jsem měl prvních pár minut trošku ten pocit, ale myslím, že to bylo spíš tím očekáváním a taky zklamáním z 6. epizody. Jednoduše mně osobně chvíli trvalo než jsem přijal, že jsme zase v GOT, které dává nějaký smysl a má hlavně hloubku.

Jasně, že je to čímdál víc mainstream a není se čemu divit. Viděli jste ratingy téhle epizody? Skoro dvojnásobné oproti poslednímu dílu minulé série!

Ano

spoilerdrak a jeho působení na zeď může být překvapivý, ale je třeba si uvědomit, že od Tolkiena až nevím kam byly draci vesměs magická stvoření, která poměrně snadno lámala jinou mocnou magii, jednoduše mocná stvoření. Tzn. zde zlomil nejenom magii, o které mluvil Bejen,
ale i zeď. Když můžou v Hobitovi chtít zničit draka v peci, tak tohle mi přijde ještě ok Spíš mi přijde relevantní otázka, co mi říkal kámoš. Jakej měl Noční král teda plán se zdí? Od počátku věděl,
že si ochočí draka? Putoval na zeď a určitě musel mít plán jak se přes ní dostane, ale snad nevěděl,
že Dany přiletí a on si od ní půjčí dráčka, ne? Já teda doufám, že aspoň naznačí, že má nějaké jasnozřivé vlastnosti, aby se tohle vysvětlilo.Celkově jsem to bral ale hodně pocitově. Líbily se mi zvraty, líbily se mi dialogy a moc se mi líbilo, že když přišlo na vyvrcholení, tak to fakt ve mně vyvolávalo emoce.

Já se tedy na poslední sérii budu dost těšit. Sice trochu skepticky, protože budou mít málo dílů a v této sérii to místy trošku dřelo, ale asi nebudu z těch, který budou řešit vše do detaily. To bych pak musel třeba řešit

spoilerjak se vůbec Sam dozvěděl o tom sňatku, když to předtím přešel, vůbec si toho nevšímal a vypadalo to, že si toho vůbec nevšiml, že?

Ale za chvíli tu můžeme začít řešit, proč Froda do Mordoru neposlali na orlech

do_Od
29.08.2017 15:39:34
on-line

Darkray
Hele nečetl jsem celej ten spam, ale to, že něco v seriálu nebylo poukázaný od začátku neznamená, že to nemůžou odhalit jako twist po sedmi letech. O to je to lepší, ne? Hlavně teda v případě Malíčka pak nemám nejmenší problém uvěřit, že by toho byl schopnej, ale co víc, navíc to i dává naprostý smysl. Poprava Malíčka, včetně toho zrcadlení se zradou Neda v první sérii bylo zpracovaný parádně. Jestli něco, tak mohli do scénáře líp zapracovat plány Aryi a Sansy odhalit Malíčka společně, jenže to už souvisí s mým celkovým problémem, a tím je proklatě unáhlené rozhodnutí zkrátit řadu jen na sedm epizod.

Takže Malíček za mě v klidu, a to jsem v redakci jednoznačně nejkritičtější. Problémy vidím spíš jinde a v recenzi se na ně taky rozhodně dostane, neboj

DarkrayCZ
29.08.2017 14:19:25
on-line

Spooner
To že Maliček naplánoval vraždu Brana začali budovat až v téhle serii, při prvním setkání Brana a Malička, jinsk o tom v seriálu není ani věta, ani náznak kromě této scény. Navíc zo ani nedává smysl, protože to nemohl vědět co se stalo Branovi, než se to dozvěděl vrah už byl po smrti, teda v knížce. V seriálu má Maliček nadpřirozené schopnosti jasnozrivosti a teleportace (možná toho vraha teleportoval na Zimohrad, třeba se dočkáme i flashbacku)

Prostě sorry, ale je to ještě větší blbost, jak všechny ostatní blbosti v předešlým díle.

Spooner
29.08.2017 13:21:33
on-line

DarkrayCZ
Jak říkám, detaily si už fakt nepamatuju, ale mám za to, že během seriálu už bylo někde silně naznačený, i když teď už ti fakt nevypátrám v palici kde. Já osobně už měl fakt, že za tím stál Malíček opravvdu za hotovou věc a tady mě to nijak nepřekvapilo. A ty sprostý dialogy fungujou imho pořád stejně a vynucený mi nepřijdou. Ale v tomhle případě fakt platí sto lidí, sto chutí, takže přít se o to nehodlám

xnewstedx
29.08.2017 13:04:35
on-line

Musim suhlasit s darkrayom. Uz to nie je to stare krasne GOT kde som nevedel co sa stane, kto chcipne.

spoilerMinuly diel kecal malicek o tom ako prehrava v hlave vsetky moznosti aby ho nic neprekvapilo a spadne do obvious pasce. Tie dialogy, Hora, Jon, Tyrion na facepalm

DarkrayCZ
29.08.2017 12:13:38
on-line

Spooner WTF
Ještě dodám, že tu dyku měl Robert.

DarkrayCZ
29.08.2017 12:12:46
on-line

MARTASLJ19
Nespoileruj mi Twin peaks. Zbyvaj mi poslední 2 díly 2. série a hned jdu na 3.

DarkrayCZ
29.08.2017 12:11:33
on-line

Spooner WTF
Kdy to tam prosimte bylo řečeno? To až teď si vymysleli. A jak naradu Malička když byl v Králově přístavišti a Joffrey na Zimohradu a proč by mu to sakra radil? Navíc to byla Joffreyho iniciativa.Prostě pomsta.
A ty dialogy byli vždycky, ale teď to nylo strašně nucený a rádoby cool.

Sweat55
29.08.2017 11:59:58
on-line

A zase čekat

MARTASLJ19
29.08.2017 11:48:35
on-line

A ja vám poviem dačo lepšie: DALE COOOOOOOPER IS BACK!!!!!!!!!!!!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=6eynMq0_uAw

Spooner
29.08.2017 11:28:07
on-line

DarkrayCZ
Tak já nevím, ale sprostý dialogy o penise apod., jak ty zmiňuješ, byly v GoT vždycky a nepřijde mi, že by se jejich počet nyní nějak závratně zvýšil. Stačí si vzpomenout zrovna na dialogy Tyriona s Bronnem či samotný Bronnovy prupovídky z předešlých řad. Tyhle věci tam prostě byly vždycky a nikdy to nikomu nevadilo. Až do teď. Zvláštní.
Ad. Malíček

spoilerDetaily si už samozřejmě za těch 7 sezón nepamatuju, ale že měl Malíček podíl na Branově pokusu o vraždu, bylo řečeno už v některé z předešlých sezón, pokud si správně pamatuji. Takže to teď rozhodně nebylo nic šokujícího či vynuceného.Vraha sice poslal Joffrey, ale právě na radu Malíčka a možná že mu poskytl i tu dýku, ale to už si fakt nepamatuji. A pak zalhal samozřejmě o tom, že Tyrionova. Tohle už tam bylo řečený zkrátka dřív.


DarkrayCZ
29.08.2017 10:09:13
on-line

Spooner WTF

spoilerDialogy jako za starých časů? Myslíš ty debaty o penisech nebo jak jsou všichni v prdeli anebo ty dialogy šustici papírem? Jen pár dialogů se povedlo.
A intriky na Zimohradu vrcholí? Myslíš to jak Malíček ze sebe udělal totálního idiota a jak z něho ještě udělali iluminata kterej může za všechno? přitom

o Branove pádu se nemohl včas dozvědět, aby na něho poslal vraha, přitom ani neměl důvod. Neda zradil jen proto že se zachoval čestně/díky němu zařval tisíce lidí ve válce pěti králů. Maliček, Renley a další mu navrhli ať unese Cersei a Joffreyho, ale nebylo to čestné, tsk to neudělal. Mmch v knížce na Brana poslal vraha Jiffrey, protože Bran porazil Tommena v treninkovim souboji na Zimohradu. Joffrey tu dyku ukradl otci Robertovi kterej tu dyku vyhrál od Malíčka.

Jako Malicek je haj*l ale to co z něho udělali a ještě z jeho původního charakteru je hrůza.

Mezi Jonem a Daenerys pořád žádná chemie.

Bran
vidí vsechno, ale že je Malicek chce postvat proti sobě řekne až po nějaké době a taky neví proč Sam přišel zpátky k Jonovi a asi tři věty předtím mu řekl že ví všechnoJaime a Cersei super, Cersei a Tyrion super, Theon a Jon ušlo, Hora a Ohař strašně vynucený.
Pád zdi ušel.Zklamání a pro fanoušky knih a nejen knih ale i pro ty co chtějí inteligentní seriál (vemte si takového Hannibala, tam je skoro každý dialog famózní a postavy jsou neuvěřitelně propracované o příběhu ani nemluvě, ale ten se srovnávat nedá) je to průs*r.

Sice i přes všechny mé výtky je tato epizoda docela fajn - 70% některé scény se fakt povedli.

DarkrayCZ
29.08.2017 10:06:57
on-line

BlackAdder
Taky se nad tím pozastavuju, je to hrozná berlička. Ale já to beru optimisticky, alespoň se nemusím nejspíš 2 roky těšit, teď mě zajímá hlavně jak to skončí a jestli tam bude nějaká dobrá bitva.

Na knihu se sice těším, ale ta nemá žádnej termín, takže moje těšení je docela utlumené.

hroubek
29.08.2017 10:01:37
on-line

Spokojenost. Velmi povedené zakončení sedmé řady. Epizoda mám spoustu napínavých momentu a krásných scén a trochu zamrzí, že jsou některé zbytečně tlačené dopředu. Setkání všech stran je parádní, skvělý rozhovor Cersei s Tyrionem a pak i s Jaimem(jedna z nejlepších scén epizody), smyslu plné zakončení linky ze Zimohradu. Jediné co mě zklamalo byl Theonův souboj, a způsob jakým byla podaná Branova vize. Silná a napínavá epizoda, která sice není bezchybná, ale je hodně kvalitní. 9/10

BlackAdder
29.08.2017 09:32:45
on-line

Takže si to shrňme: kdyby nepřiletěla na sever, tak je veškeré lidstvo v pohodě?
jo a nevěděl jsem, že napalm nebo led? nebo co to vlastně chrlí ten drak, má takovej účinek na kámen. za tenhle účinek by se nemusela stydět ani atomovka

Zobrazuji položky 41 – 60 z 55

1 2 3

© Copyright 2000 – 2018 Všechna práva vyhrazena.