Podle kritéria sledovanosti by asi Agenti prodloužení nebyli, ale protože jak Marvel, tak stanice ABC patří do skupiny Disney, asi tomu ještě dají šanci, protože jim jeden seriál může dělat kontinuální reklamu - camea a podzápletky pro všechny nové filmy ze světa Marvelu - Avengers, Thor, Captain America, Ironman atd., které Disney plánuje tak dv do roka
|
reagovat
|
Jo a akce ani dialogy mi nezajímavé nepřijdou, boje tělo na tělo mi naopak přijdou hezky choreograficky zpracované. A teda poslední díl byl dost drsný, vivisekci jisté postavy jsem vážně nečekala. Navíc v brzké době bychom se měli dočkat zvratů ovlivňujících celé Marvel universum (představení "nové" mimozemské rasy a snad i inhumans), takže já jsem s Agenty moc spokojená a doufám, že je po druhé sezóně nezaříznou. :(
. Jinak to ovšem vypadá na další lahůdkový nášup, těším se moc
. Po předčasném odpískání seriálu se už v předchozí sezóně namísto uceleně koncipované planet of the week sezóny přepnulo do režimu kreativní laboratoře, ve které se testují limity toho, co ST ještě snese (a co případně už ne) a tohle experimentální rozšiřování žánrových/tematických hranic očividně bude pokračovat i v nadcházející sezóně (doufám, že tentokrát konečně dojde i na )
.